Behringer BBG ?

MIDI Master keyboardy, syntezátory, digitální piána, varhany... a příslušenství
Odpovědět
markuc

Behringer BBG ?

Příspěvek od markuc »

Vla-sta
Vybavení

Re: Behringer BBG ?

Příspěvek od Vla-sta »

Jedná se o něco takovéhoto?

markuc

Příspěvek od markuc »

Rozkliknul jsi odkaz ? Je to tam hezky videt, ano, ma to byt kopie stareho PPG Wolfganga Palma ..

Vla-sta
Vybavení

Příspěvek od Vla-sta »

Nikdy jsem neměl čest se stím nástrojem v reálu podkat, tak se ptám.... musím pohledat nějaká moudra :mrgreen: :palec+:

markuc

Příspěvek od markuc »

Tu čest mělo jen málo lidí, v republice budou tak dva ... je to absolutní legenda, na které postavilo zvuk mnoho slavných ...

Vla-sta
Vybavení

Příspěvek od Vla-sta »

Popis originálu, uvidíme ale nakolik ta čínská kopie bude seriózní : http://www.vintagesynth.com/misc/wave.php

markuc

Příspěvek od markuc »

Byl to cistej digital tam bych snad problém nevidel, bude to jednodussi, nez udelat pure analog. Spis ta hromada krasnych tlacitek a vubec ta mechanicka cast, to bude kamen urazu. A samozrejme prevodniky ...

Vla-sta
Vybavení

Příspěvek od Vla-sta »

V popisu je psáno, že filtry byli analogové, tak nevím. Čistej digitál si můžou strčit někam, na to máme renomovaný firmy

markuc

Příspěvek od markuc »

To nevim uplne jiste, mozna ze fakt melo PPG analogovy filtry ... ale jinak se pletes, tohle byl tak nejak uplne jinej digital nez vsechny ostatni ...

Amorph
Moderátor

Příspěvek od Amorph »

They use digital samples of wavetables and feature analog VCA envelope and VCF (filter) sections

Vla-sta
Vybavení

Příspěvek od Vla-sta »

Podle mě je výjmečný tou kombinací, ale uvidíme. Waldorf když to dělal, tak se mi to nelíbilo.

Odpovědět