e-mu xboard

MIDI Master keyboardy, syntezátory, digitální piána, varhany... a příslušenství
Odpovědět
gurdik

e-mu xboard

Příspěvek od gurdik » 15 bře 2011 18:05

Ellou, vlastním tento nástoj, chtěl bych se zeptat, zda se nedá sehnat český manuál, jak ovládat a ukládat a pracovat s čudlíky a tlačítky :D
používám native instruments kontakt4, akousitk piano apod. Díky všem.

Psal jsem si o do tématu dynamika ohledně volume táhla, tak kdyby někdo něco věděl, budu moc rád. Mějte se... 8)

gurdik

Re: e-mu xboard

Příspěvek od gurdik » 17 bře 2011 21:47

ještě jeden dotaz, dá se zjistit nějakým programem, zda master volume táhlo vysílá signál přes usb do mého pc?
Díky za rady

judik

Příspěvek od judik » 18 bře 2011 07:47

gurdik píše:ještě jeden dotaz, dá se zjistit nějakým programem, zda master volume táhlo vysílá signál přes usb do mého pc?
Díky za rady
...ahoj. Měl jsem XBoarda a co si pamatuji tak to táhlo se nechovalo jako midi ovladač, ale jenom jsem tím rychle volil hodnoty. Dokonce se mi nepovedlo rozjet jej ani jako volume. Řešil jsem to jedním z otočných ovladačů. Nepovedlo se mi to rozchodit ani čistě na nástroji, ani přes editor...
Kurzwei SP4-7

pavlii
Moderátor

Příspěvek od pavlii » 18 bře 2011 09:28

Veškerou MIDI komunikaci ti zobrazí třeba MIDI-OX.

P.

gurdik

Příspěvek od gurdik » 19 bře 2011 10:47

tak jsem koukal na různé diskuze a zjistil jsem, že opravdu master volume je chybné označení, táhlo funguje jako rychlé edit a System Exclusive Master Volume Control, což nevím přesně, co to znamená, nicméně jako master volume, jak uvádí výrobce, fungovat nebude. Škoda veliká, ale alespoň vím, že nemám vadný kus 8)
všem děkuji

Odpovědět