Jaký stojan pro dvoje (troje) klávesy?

MIDI Master keyboardy, syntezátory, digitální piána, varhany... a příslušenství
Odpovědět
Ondrash

Jaký stojan pro dvoje (troje) klávesy?

Příspěvek od Ondrash » 14 čer 2010 10:00

Ahoj.
Potřeboval bych do studia druhý stojan na který bych připevnil dvoje (lépe však troje) klávesy. Mám stojan Proel KK30, který mi hodně vyhovuje svou variabilitou, ale v tomto případě by mi vadila dolní zadní noha a sklon těla stojanu, který hodně zasahuje do prostoru. Proto se zajímám o jiné řešení, kdy stojan nebude přesahovat osu Y a hlavně druhá (a třetí) nadstavba bude mít i možnost změny jak sklonu, tak i výšky. Zatím se mi zajímavý zdá stojan Hercules KS410B http://www.musiccenter.cz/Hercules-KS410B//:3:37572 k tomu ale už třetí nohy nedám.

Máte s ním nějaké zkušenosti? Poradíte mi něco jiného?

Děkuju...

bodyia
Vybavení

Re: Jaký stojan pro dvoje (troje) klávesy?

Příspěvek od bodyia » 14 čer 2010 11:44

No, ten vypadá až dost subtilně, bych se bál stability. Což řešení, který používá Tomáš, ocelový Ikea police? Nevypadá to špatně, je to dost variabilní a volně rozšiřitelný.

EXCOM

Příspěvek od EXCOM » 14 čer 2010 12:10

Ondrash : ten herkules je jasna volba.. klaves sa na nom nechveje, .. je jak z betonu, mam taky a jeden som predal kexikovy.. je to hadam najlepsi stojan momentalne..

ked si bol u mna, tak cela ta jedna strana bola postavena na tomto stojane.. je to najstabilnejsi stojan pod klavesy aky poznam..

Ondrash

Příspěvek od Ondrash » 15 čer 2010 14:45

EXCOM píše:Ondrash : ten herkules je jasna volba.. klaves sa na nom nechveje, .. je jak z betonu, mam taky a jeden som predal kexikovy.. je to hadam najlepsi stojan momentalne..

ked si bol u mna, tak cela ta jedna strana bola postavena na tomto stojane.. je to najstabilnejsi stojan pod klavesy aky poznam..
Ahoj Excome. Díky za info. Myslel jsem si to, řešil jsem to i s Pavlim, který ho má. Takže půjdu do tohoto....

Odpovědět