Korg Pa600

MIDI Master keyboardy, syntezátory, digitální piána, varhany... a příslušenství
Odpovědět
muzikey
Příspěvky: 1
Registrován: 29 led 2021 11:45

Korg Pa600

Příspěvek od muzikey »

zdravím, může mi někdo poradit jak z přehrávaného midisongu z flash zobrazím na displeji nástroje Korg Pa600 chord ?
Jak se případně musí upravit midifile ?

Gabriel
Příspěvky: 10
Registrován: 29 bře 2021 10:35

Re: Korg Pa600

Příspěvek od Gabriel »

Nijak, nástroj ukazuje akorát akordy hrané na keyboardu.

Uživatelský avatar
ZFarkas
Příspěvky: 437
Registrován: 21 zář 2015 16:22
Vybavení

Re: Korg Pa600

Příspěvek od ZFarkas »

Pokud hraju svatby atd s midi podklady, tak je rozhodně nejlepší řešení iPad na stojanu pod mikrofonem, iOS aplikace SweetMidi a zvolený lepší soundfont - dnes jsou zdarma k mání sf2 špičkové kvality, o velikosti půl giga na standard 128 GM zvuků vhodné i pro iOS, z iPadu přes dibox Palmer mám sloučené obě stopy do jednoho XLR a rovnou do aktivního PA nebo mixu..
Na displeji běží texty i akordy pro dohrávání živě na kytary, k dispozici jsou bleskové výběry i seskládání pořadí skladeb z přehledných playlistů, je to o level nad samohrajkama. Taky zvukově s dohraným soundfontem to z iPadu zní daleko lépe než asi ze všech běžných samohrajek, měl jsem jich už dost, PA600 šlo z domu hodně rychle, stejně jako PA4X.. iPad a SweetMidi je prostě lepší po všech stránkách a dohrávat riffy nebo sóla na kytary nebo analogový klávesy je taky úplně někde jinde než šmrdlat na ten tenký digitální zvuk v samohrajce :wink:

Gabriel
Příspěvky: 10
Registrován: 29 bře 2021 10:35

Re: Korg Pa600

Příspěvek od Gabriel »

ZFarkas: honíš si akorát triko a na dotaz jsi vůbec neodpověděl.

Odpovědět