Korg Wavestate

MIDI Master keyboardy, syntezátory, digitální piána, varhany... a příslušenství
Odpovědět
Uživatelský avatar
Amorph
Moderátor
Příspěvky: 5042
Registrován: 24 lis 2005 22:22

Korg Wavestate

Příspěvek od Amorph »

Korg vydává pokračování Wavestationu. Vypadá to poměrně zajímavě.

Uživatelský avatar
Sabiani
Příspěvky: 377
Registrován: 25 dub 2013 15:18

Re: Korg Wavestate

Příspěvek od Sabiani »

Vyzera zaujimavo, len skoda ze cena 800 EUR.
Cakal som tak 600 max..

Uživatelský avatar
Pytkin
Moderátor
Příspěvky: 22406
Registrován: 23 kvě 2002 16:23

Re: Korg Wavestate

Příspěvek od Pytkin »


Uživatelský avatar
dano
Příspěvky: 3608
Registrován: 13 kvě 2005 20:37

Re: Korg Wavestate

Příspěvek od dano »

Velice fajne vyzera a znie.

biscuit
Příspěvky: 10635
Registrován: 22 črc 2004 02:58

Re: Korg Wavestate

Příspěvek od biscuit »

je čas na ost návštěvníci 2 :-)

hirli
Příspěvky: 91
Registrován: 22 zář 2007 08:50

Re: Korg Wavestate

Příspěvek od hirli »

Urobil som na Pytkinom spomínaný review a tutoriál slovenské titulky. Kliknite na koliečko Settings a zvoľte jazyk titulkov, zapnite titulky, užívajte.

Piky
Příspěvky: 13
Registrován: 13 lis 2019 13:12

Re: Korg Wavestate

Příspěvek od Piky »

Zdravím všechny tady.
Rád bych provedl update na tomto nástroji, ale jsem zaskočen komplikovaností. Update nelze nahrát do nástroje bez použití "jakéhosi" RNDIS ovladače, který má být součástí windows. Nenašel jsem ani na W7 ani na W10. Nejsem zdatný angličtinář, ale na zahraničních fórech myslím řeší to samé. Prosím zde o radu, jak postupovat.Chtěl jsem ho stáhnout, ale odkazuje mě to na podezřelé weby a když jsem z odkazu níže instaloval, nic se něděje, nikde nic není.
Děkuji moc za radu, jak postupovat.
https://urldefense.com/v3/__https://www ... wAN2SO4LGs$

Josh
Příspěvky: 7
Registrován: 08 dub 2021 13:31
Vybavení

Re: Korg Wavestate

Příspěvek od Josh »

Zdravím vás. Tak som si tento mali zázrak zakúpil a hneď mam s ním mali problém aby mi zvuk išiel do PC cez USB kábel ako pri inich syntetizatoroch.
RNDSI ovládať nainštalovaný , ale aby som dostal zvuk do PC musel som to prepojiť cez mix pult ktorý má v sebe zvukovku aby som mohol nahrať z neho zvuk a išlo to aj do monitorov, čo ale robí problém ze v monitoroch ho pocujemdva krát hrať . Nemá niekto radu alebo nemal niekto podobný problém ? Neviem či je problém vo zvukovej alebo treba ešte niečo nainštalovať

xdudy
Příspěvky: 345
Registrován: 12 led 2003 23:50

Re: Korg Wavestate

Příspěvek od xdudy »

" aby mi zvuk išiel do PC cez USB kábel ako pri inich syntetizatoroch" To je nějakej blábol ne ??? Wavestate posílá audio po usb ? si nemyslím

xdudy
Příspěvky: 345
Registrován: 12 led 2003 23:50

Re: Korg Wavestate

Příspěvek od xdudy »

Dvakrát ti to hraje páč zřejmě nemáš vyplej direct odposlech, nebo nevym jak tam routuješ signál

Josh
Příspěvky: 7
Registrován: 08 dub 2021 13:31
Vybavení

Re: Korg Wavestate

Příspěvek od Josh »

Napríklad Roland system1 má podporu asio a cez ten ide zvuk priamo do DAW cez USB kábel . V DAW sa len nastaví audio v nastaveniach na system1.

Rotujúci signál je asi v tom že s Korfu ide signál do mixu s mixu cez USB do PC a z Pc cez mix do odposluchov

Odpovědět