Kurzweil SP4-8 UPDATE - POMOC!

MIDI Master keyboardy, syntezátory, digitální piána, varhany... a příslušenství
Odpovědět
bungeler

Kurzweil SP4-8 UPDATE - POMOC!

Příspěvek od bungeler » 29 pro 2014 17:41

Dobrý den, potřebuji naléhavou pomoc. Čerstvě vlastním klávesy Kurzweil SP4-8. Vše bylo plně funkční a hrálo. Dle českého manuálu, kde bylo psáno, že lze provést UPDATE firmware nástroje ze stránek výrobce, tedy zde: http://kurzweil.com/product/sp4-8/downloads/ jsem stáhnul update soubor a přesně dle manuálu nainstaloval. Update dle nástroje proběhl v pořádku (done). Po zapnutí nástroje naskočí pouze zvuk klavíru a nic jiného!!! Žádné tlačítko nefunguje jak má! Zkoušel jsem "System reset", který by měl obnovit nástroj do továrního nastavení, ale bohužel po updatu nefunguje dostání se do režimu System ( Zapnutí při stiknutém tlačítku Shift). Místo toho se klávesu spustí běžným způsobem. Vůbec nevím co s tím!!! Jsem naštván na sebe, že jsem se nechal od výrobce zlákat pro Update!!! To už nikdy neudělám. Prosím moc o radu zda někdo neví co s tím??? Předm všem za radu moc děkuji.

R F

Re: Kurzweil SP4-8 UPDATE - POMOC!

Příspěvek od R F » 01 led 2015 12:43

blbost - ale přesto pokus nasměrovat - natáhnout poslední zálohu provedenou před oním kritickým update?
[soundcloud]Hraji jen na Yamaha DX – SY a Kurzweil[/soundcloud]

bungeler

Re: Kurzweil SP4-8 UPDATE - POMOC!

Příspěvek od bungeler » 04 led 2015 12:11

Takže problém nakonec vyřešen. Přes ON/OFF + tlačítko Bank H se dá také dostat do Systému (což již ale v žádném manuálu ke klapkám nepíšou!!!! :-@ ) kde jsem následně provedl Restore celého systému. Nástroj se dostal do továrního nastavení. Poté jsem se pokusil upgrade firmware znovu provést, tentokrát na PC s WIN7 a vše proběhlo tak jak má i včetně postahování free zvukových bank! Takže tak... :-)

Odpovědět