M Audio Sono 88 - nefunguje pedal.

MIDI Master keyboardy, syntezátory, digitální piána, varhany... a příslušenství
Odpovědět
alquadim

M Audio Sono 88 - nefunguje pedal.

Příspěvek od alquadim » 27 zář 2010 16:36

Zdravim,

koupil jsem M-Audio Sono 88 a pripojil sustain pedal (Korg). Bohuzel i pres rady v manualu a ruzne kombinace se mi nepodarilo ho zprovoznit.

Kdyz ho nastavim do default, stale se nechyta - a to by si myslim mel - alespon pri hrani bez pocitace - ma v sobe par zvuku.

Kdyz ho pripojim k NB a zkousim na pedal slapat treba v abletonu, tak reaguje pouze indikaci, ze tam neco jde, bohuzel vsak nefunguje.

V cem bude problem?

Diky.

boro

Re: M Audio Sono 88 - nefunguje pedal.

Příspěvek od boro » 28 zář 2010 11:32

Malo by to fungovat, podla mna. [funkciu On/Off switch vynimajuc] Skus odporucane pedale - ak nic, tak reklamovat.
Zaujimalo by ma, ci je kvalitne prevedeny + by som si chcel potvrdit, ci vazi 11 kg

alquadim

Příspěvek od alquadim » 29 zář 2010 20:02

Hola Boro,

dle meho nazoru je m audio sono 88 jedna z nejlepsich investici dnesni doby. Vaha je mozna i nizsi nez 11kg, klaviatura je solidni, integrovane zvuky jsou docela prijemne zpestreni, i kdyz mi predevsim jde o klavesnici a schopnost integrovane zvukovky reagovat na latenci pri vetsi zatezi.

Zkusenost je asi takova, ze pri pouziti ovladacu ASIO4ALL a programu FL Studio je to bohuzel nedostacujici, nestiha to atd.

Po nainstalovani Ableton Live 7 Lite (coz je soucasti baleni) jsem byl prekvapen temer nulovou latenci. Vzal jsem na zkousku i pluginy z FL Studia a natahl je do Abletonu - Poizone, Sawer, Toxic Biohazard. Ve FL problem, v Abletonu no problem- a to jsem si ve FL hral s veskerym nastavenim.

Skoda jen, ze nepridali aspon par controlleru, ale to se da resit nejakym dalsim masterem.

Nicmene za tu cenu je to ok. Navic me vazne prekvapila ta nizka latence, nenapadlo by me, ze by to mohlo byt az tak softem.

Pedal jsem nezprovoznil, takze zkusim jiny a uvidime. I kdyz to asi bude nekde v nastaveni, jen cert vi kde.

Kdyby byl nejaky napad, uvitam ho.

boro

Příspěvek od boro » 05 říj 2010 22:45

Vyzera to tak, ze nebudes jediny, kto na produkciu bude pouzivat iny soft, ako na reprodukciu.
Ani s pedalom ti nepomozem..., ono, tiez som sa bortil s pedalovym problemom, ale takym, ze mi sustainoval naopak - teda ked som ho pustil. Vyriesil som to kupou pedalu s prepinacom.

alquadim

Příspěvek od alquadim » 25 led 2011 14:03

Jen dotatecne, proste vadny pedal. :)

Odpovědět