Midi/Zvuky/Virtual instrument

MIDI Master keyboardy, syntezátory, digitální piána, varhany... a příslušenství
Odpovědět
del Mar
Příspěvky: 6
Registrován: 17 lis 2018 21:52

Midi/Zvuky/Virtual instrument

Příspěvek od del Mar »

:| Ahoj..Moze mi niekto poradit :( Chcel by som nove zvuky alias virtualne nastroje po pripade i kvalitny drum kits na tvorenie hudby v Daw FL studio . Kamarat mi radi kupit Mpc akai studio kt sam o sebe uz dake zvuky a drum bude mat .No ja by som rad hral sam akordy a melodie cize nechcem mat uz predvolene dane Mpc-ckon. Mam si kupit nove klavesy z integrovanymi zvukmi alebo mpc ? Za kazdu odpoved/ radu vopred dakujem.

Uživatelský avatar
tony9
Příspěvky: 2135
Registrován: 04 zář 2003 23:51

Re: Midi/Zvuky/Virtual instrument

Příspěvek od tony9 »

Jestli dobře rozumím dotazu, tak myslím, že jestli chceš hrát akordy, tak potřebuješ klávesy.
Dnes existují í klávesy s pady jako na MPC, takže jde hrát na klávesy, jako na MPC.
Sice jsem FL studio pár let neviděl, ale myslím, že v něm funguje VST, takže nové zvuky včetně bicích nejsou problém.

del Mar
Příspěvky: 6
Registrován: 17 lis 2018 21:52

Re: Midi/Zvuky/Virtual instrument

Příspěvek od del Mar »

Jo prepac zabudol som napisat mam Oxygen 61 m audo i nejaku free drum packs a vst nexus kontakt a i omnisphere ale vse free chcel by som kvalitnejsie a lepsie zvuky ci drum kits a nevim jak mam posunut svoju tvorbu je tam dost zvukou ale malo kvalitnych ... nevim jak to vysvetlit...

del Mar
Příspěvky: 6
Registrován: 17 lis 2018 21:52

Re: Midi/Zvuky/Virtual instrument

Příspěvek od del Mar »

potrebujem hlavne kvalitny zvuk piana organov hammond keys a synth bass atd ...kukal som ze prave k mpc maschine mk2/3 davaju i vst zo zvukama spolu s bicimi sadamy nevim co je na tom pravdy ale ja by som rad zostal pri klavesoch po pripade urobil drum na mpc ale ide mi hlavne o zvuky / virtualme nastroje

del Mar
Příspěvky: 6
Registrován: 17 lis 2018 21:52

Re: Midi/Zvuky/Virtual instrument

Příspěvek od del Mar »

tak vie mi niekto poradit ci si mam kupit iba zvuky alebo mpc so zvukmi alebo dake klavesy ... :(

Uživatelský avatar
pavlii
Moderátor
Příspěvky: 3588
Registrován: 05 čer 2002 19:23

Re: Midi/Zvuky/Virtual instrument

Příspěvek od pavlii »

MIDI klávesy už máš, asi bych se zaměřil jen na ten software.

P.


del Mar
Příspěvky: 6
Registrován: 17 lis 2018 21:52

Re: Midi/Zvuky/Virtual instrument

Příspěvek od del Mar »

Diky za tieto rady ale tusim vb3 je kompatibilne s ableton live ale ne s Fl studio ...Moze mi niekto poradit zvuky/ vst do fl studio ? Alebo nema niekto skusenost s mpc ktore ma vlastne virtual instruments a daju sa prepojit s midi keyboard?

Uživatelský avatar
pavlii
Moderátor
Příspěvky: 3588
Registrován: 05 čer 2002 19:23

Re: Midi/Zvuky/Virtual instrument

Příspěvek od pavlii »

Hmm - pokud DAW podporuje VST, tak neznám moc případů, že by jeden nefungoval a desítky jiných ano. Může být prob pravda s VST2/3, se spoluprácí 32/64bit apod. Navíc informace "tuším, že" je taková zcela o ničem 8-) doporučil bych spíš než tušit, tak si to zjistit (=přečíst a případně i vyzkoušet, pokud je demo).

P.

del Mar
Příspěvky: 6
Registrován: 17 lis 2018 21:52

Re: Midi/Zvuky/Virtual instrument

Příspěvek od del Mar »

poprosim ludi podobneho typu nereagovat na moje otazky predideme podobnym konfliktom

Uživatelský avatar
pavlii
Moderátor
Příspěvky: 3588
Registrován: 05 čer 2002 19:23

Re: Midi/Zvuky/Virtual instrument

Příspěvek od pavlii »

Fajn. Držím ti palce :-)

P.

Uživatelský avatar
IvanB
Příspěvky: 582
Registrován: 19 úno 2017 21:18

Re: Midi/Zvuky/Virtual instrument

Příspěvek od IvanB »

Kupovať MPC Studio, ak si potrebuješ urobiť nejaké beaty v DAWe, sú vyhodené peniaze. Ak máš ambície hrať live, potom OK.

Odpovědět