Mitif XF

MIDI Master keyboardy, syntezátory, digitální piána, varhany... a příslušenství
Odpovědět
Radis

Mitif XF

Příspěvek od Radis » 23 zář 2010 22:54

Ahoj,
prosím o pomoc majitele tohoto stroje, spíše předchůdce Motif XS. Jedná se mi nasazení nástroje do midi aranžovaných skladeb a možnost využití zvukového potencionálu nástroje alespoň na 80%. Problém spatřuji ve speciálních skupinách zvuků, které reagují na úhozovou dynamiku a různé kontroléry a SYSEX povely.
Mám obavy, že MIDI linka se svou téměř kontinuální dynamikou danou povelem velocity nebude zcela dobře daný zvuk používat a tak si spíše moc nepomůžu.
Jde mi o co možná nejrealističtější doprovod kapely na scéně a v domácím studiu. Budu se snažit otázky konkretizovat abych nezdržoval.

Lze dodatečně stopu s nasazeným nástrojem upravovat v realtime ,ohýbání tónu ,vibrato, proladění, dynamika atd.

Jsou zvukově a spektrálně bohaté zvuky použitelné, nestávají se v celkové aranži málo čitelné // koule hluku //.

Jsou použitelné , nebo přizpůsobitelné zvuky skupin S.Articulation Voices, MegaVoices, Sweet! Voices, Live! Voices, Cool! Voices pro nasazení do MIDI linky.

Lze jednoduše remapovat bicí sady
Používám Tyros 1 a 3 a pokukuji po silnějších zvucích, ale Motif jsem neměl možnost vyzkoušet, má někdo možnost porovnání?

Děkuji

Odpovědět