PLG-AN150 a Yamaha CS6X

MIDI Master keyboardy, syntezátory, digitální piána, varhany... a příslušenství
Odpovědět
honzarezna

PLG-AN150 a Yamaha CS6X

Příspěvek od honzarezna » 05 srp 2019 07:55

Zdař, jsem tu ještě jednou s touto Yamahou, používá někdo tuto kombinaci?
Má to trochu složitější koncept práce s pamětí, tak jsem ho snad trochu pochopil. Yamaha používá pro tuto kartu kousek své interní paměti, pak má samotná karta 2 bloky presetů a ještě kus XG vzorků a pak tu máme ještě "operační paměť", tzn. patche, které jsou v tu chvíli v paměti, po vypnutí zmizí, ale lze je vždy při startu naloudovat ze souboru AUTOLD1.S2B Snad je to správně.
A otázka je, jestli lze tyto uživatelsky přístupné paměti nějak uložit do souboru a pracovat s nimi, přeskládat si je atd?
Interní pamět jsem se pokoušel uložit na kartu v Yamaze, ale nikdy se mi to nepovedlo obnovit...
Zkouším požívat AN1x Editor a moduly v XGWorks, ale žádný z nich neumožňuje přístup ani do "operační", ani do interní paměti...

Díky za pomoc.

pavlii
Moderátor

Re: PLG-AN150 a Yamaha CS6X

Příspěvek od pavlii » 05 srp 2019 08:31

Honzo - a co Bulk Export - jiná cesta nebude. Takhle se ti do MIDI souboru vykopíruje kompletně paměť, takže pak bys jí tam jen cestou editoru zase "naládoval". Plus uložit v rámci editoru vždy aktivní "dokument", což bude myslím to uspořádání zvuků v paměti (to je zase soubor *.an1).

P.
Naposledy upravil(a) pavlii dne 05 srp 2019 08:33, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Doplnění textu.

honzarezna

Re: PLG-AN150 a Yamaha CS6X

Příspěvek od honzarezna » 07 srp 2019 08:08

Díky moc, ten bulk je asi jediná možnost. Ale štve mě, že nejsem schopen uložit interní paměť z PLG karty, to bych moc potřeboval, ale přestože to dělám podle návodu, neobnovím to. Je na to nějaký fígl?

Odpovědět