WORLDE PANDA 61

MIDI Master keyboardy, syntezátory, digitální piána, varhany... a příslušenství
Odpovědět
asus2

WORLDE PANDA 61

Příspěvek od asus2 » 09 led 2011 13:38

Ahoj,
na serveru kytary.cz jsem narazil na tento master keyboard http://kytary.cz/worlde-panda-61/HN111328/ a chtel bych se zeptat na vaše názory popřípadě zkušenosti. Osobně to na mě působí jako laciný šmejd :)

psk501

Re: WORLDE PANDA 61

Příspěvek od psk501 » 09 led 2011 17:06

Vtipalci :D
Obrázek
Obrázek

Fractal

Příspěvek od Fractal » 09 led 2011 23:33

byla mi zima tak sem si v praglu kupil u tamanu rukavice za 50,- druhy den se doslova rozpletly, samy od sebe
v ziline jsem si koupil znackove v nejakem skateshopu, 10 krat drahsi... a uz je mam 3 tydny a furt jako nove

biscuit

Příspěvek od biscuit » 09 led 2011 23:54

bud rad, ze ti z nich jeste nenaskaly pupinky :-D

O značce WORLDE:

Společnost WORLDE, (úplný název Hangzhou Worlde Digital Piano Co., Ltd.), je v Číně sídlící firma, kterou vlastní investoři ze Španělska. Zabývá se výrobou MIDI klaviatur, kontrolerů a jejich příslušenství, digitálních pian a kláves, , a to již od roku 1991, kdy byla založena.

Přestože jde u nás u poměrně neznámou firmu, zejména na asijském trhu slavila minulých letech mnoho velkých úspěchů. Worlde bylo například první firmou, která v Číně vyrobila elektronické varhany. Dnes boduje hlavně díky svým kvalitním MIDI klaviaturám a kontrolerům.

Základem pro expanzi mimo asijský trh byl u Worlde fakt, že se zaměřili na zlepšení vývoje a designu svých produktů – samozřejmě ve spojení s používáním nejmodernějších výrobních technik a zaměstnáváním nejlepších odborníků ve svém oboru. Dnes tvoří vývojáři, designéři a hudební inženýři přes třetinu zaměstnanců firmy, takže jejich výrobky mohou konkurovat i známějším a dražším výrobcům.

Worlde v mnohém převzalo „evropský“ styl fungování, což je odlišuje od velké části asijských konkurentů. Chlubit se mohou velmi pečlivou výstupní kontrolou, která má nastavený opravdu vysoký standard, užíváním nejnovějších digitálních technologií, automatizací výroby a striktním vedením. Jen díky tomu se mohou pyšnit tak výhodným poměrem ceny a kvality.

no ja nevim, stejne bych radsi vsazel na osvedcene produkty.. i mezi znackovyma vecma je treba si davat bacha, natiz tady.

Fractal

Příspěvek od Fractal » 10 led 2011 09:30

nadruhou stranu, muze to mit svoje vyuziti - koupis si to, zajedes na veselici a kdyz to tam nahodou zustane, nebo tim nekdo prilozi do krbu, tak se z toho nepovesis

Odpovědět