Yamaha AN1x nejde zapnout

MIDI Master keyboardy, syntezátory, digitální piána, varhany... a příslušenství
Odpovědět
honzarezna
Příspěvky: 15
Registrován: 23 bře 2010 08:51

Yamaha AN1x nejde zapnout

Příspěvek od honzarezna »

Zdar, měl jsem plně funkční AN1x, ale pak přestalo fungovat tlačítko na panelu voleb. Zkusil jsem to prostříknout kontaktolem, ale nepomohlo to. Tak jsem to otevřel, abych prozkoumat, jak se dostat k tomu panelu blíž. A pak jsem udělal tu chybu, že jsem to zkusil otevřené zapojit. Už to nenaběhlo. Je možné, že to má pojistku proti zkratu, kterou bych mohl sám vyměnit?
Díky.

Uživatelský avatar
demsky
Příspěvky: 2916
Registrován: 10 bře 2007 21:43
Vybavení

Re: Yamaha AN1x nejde zapnout

Příspěvek od demsky »

https://upload.wikimedia.org/wikipedia/ ... 3808878341

Ktore je to tlacitko na panelu volieb, tie sipky hore dole? Tak to je to najhorsie co si mohol urobit, prestriekat toto zvonka, a az potom to nasledne otvorit a pozriet sa na to co tam je v skutocnosti. Mne tiez sa raz odmietla zapnut K2000, otvoril som to a vedla trafa bola poistka, ktora bola ok, potom nastastie vedla mojho domu bol elektro opravar, ktory sice neopraval syntaky, ale bol ochotny sa na to pozriet, za jeden den tam nieco opravil, neviem co to bolo, ale nieco okolo trafa.

Uživatelský avatar
concord
Příspěvky: 810
Registrován: 13 bře 2016 16:45
Vybavení

Re: Yamaha AN1x nejde zapnout

Příspěvek od concord »

Na cistenie jedine izopropyl. Ale ked si nieco odpalil tak to uz neopravis.

honzarezna
Příspěvky: 15
Registrován: 23 bře 2010 08:51

Re: Yamaha AN1x nejde zapnout

Příspěvek od honzarezna »

Ano, jsou to ty šipky hore dole v pravé části kláves. Asi mi nezbyde, než se obrátit na nějaký servis, ale už teď se bojím, že jsem ji odpravil...

Odpovědět