Yamaha MOXF6 - integrace se Studio One

MIDI Master keyboardy, syntezátory, digitální piána, varhany... a příslušenství
Odpovědět
Atoss
Příspěvky: 196
Registrován: 31 pro 2006 14:19

Yamaha MOXF6 - integrace se Studio One

Příspěvek od Atoss »

Ahoj všem,

nedávno jsem si koupil starší klávesy Yamaha MOXF6 a chtěl bych je co nejlépe zaintegrovat do domácího studia. Pár informací, jak to mám nyní nastaveno:
1. Ve studio One mám jako hlavní IN / OUT Audio zařízení svoji externí zvukovou kartu
2. Klávesy MOXF6 mám propojené USB s PC a zároveň audio OUT z kláves do audio IN do ext. zvukovky
3. z oficiálních stránek Yamahy jsem si nainstaloval Yamaha Steinberg USB Driver V2.0.3 for Windows 10/8.1/7 (32-bit/64-bit)
4. ve Studio One jsem připojil 2 externí zařízení:
- New Keyboard with "recieve from" Yamaha MOXF6/MOXF8-1
- New Instrument with "send to" Yamaha MOXF6 / MOXF8-1 - nazval jsem ho MOXF Ext.
5. Nainstaloval jsem MOXF6/MOXF8 Editor Standalone / VST V1.6.8 for Win - tím se mi ve VST nástrojích objevil nový VST nástroj v podobě toho editoru - MOFX6/MOXF8 VST

Nevím ale, jak to všechno správně nastavit, aby to fungovalo. Když v Instrument Tracku nastavím jako výstup na MOFX6/MOXF8 VST, tak mi z té stopy neleze žádný zvuk. Naopak, pokud na výstup nastavím klávesy jako to MOXF Ext, tak zvuk jde, ale nejde se zase přes kliknutí na ikonu VST nástroje dostat do toho editoru. Navíc mi přijde, že při každém startu DAW musím pokaždé ten editor otevřít a klávesy s PC ručně sesynchronizovat.

Nemáte s tím někdo zkušenosti, jak to celé co nejlépe nastavit?

Odpovědět