Kopirovani automatizace v Logic Pro

Vše o sekvenceru Apple Logic
Odpovědět
Ondra P.

Kopirovani automatizace v Logic Pro

Příspěvek od Ondra P. » 05 srp 2009 14:48

Po dlouhy dobe jsem zas nahodil Logic a nejak mi nejde presne zkopirovat/duplikovat automatizace, vzdy kdyz ji zkopiruju, tak to nedrzi konec ty predchozi casti viz :

http://ekeaze.cz/ezone/Logic%20ProScreenSnapz001.mov

jak kopirujete / duplikujete automatizaci ?

Pavel Vantuch

Re: Kopirovani automatizace v Logic Pro

Příspěvek od Pavel Vantuch » 05 srp 2009 16:35

Ten výběr v tom videu přesahuje výběr 2 taktů, takže to ani sednou nemůže. Aspoň to tak na první pohled vypadá.
Osobně to kopíruju společně v "nudlí", takže to vychází přesně. Popř. pokud se ty události opakují několikrát za sebou, tak se z toho 2taktovýho cucku (berme jako příklad) dá udělat loop a nemusíš nic duplikovat.

Ondra P.

Příspěvek od Ondra P. » 05 srp 2009 16:51

myslim ze nepresahuje protoze mam snap automation a i snap to absolute value co se tyce kresleni ty automatizace a selekce automatizace se udela k tem prislusnym bodum kam ji natahnu...

tou nudli myslis midi/audio klip ? :) s tim kdyz se kopiruje tak to udla presne , ale kdyz mas treba nejakou grupu na ni automatizaci treb filtru tak se to s klipem kopirovat neda..

k tomu loopu... no ale kdyz treba klip loopuju tak se neloopuje dale s automatizaci...

kazdopadne to poresim ze si tam na tu stopu prdnu prazdnej klip a zkopiruju to stim a pak ho vymazu...

jinak dik

Pavel Vantuch

Příspěvek od Pavel Vantuch » 05 srp 2009 17:09

Jo, s tím loopem máš pravdu. Už bych to asi dneska měl zapíchnout :lol:
Ano, nudlí jsem myslel klip :wink:

Odpovědět