Odinstalovany LPX nejde znovu nainstalovat [vyriesene]

Vše o sekvenceru Apple Logic
Odpovědět
dendy
Vybavení

Odinstalovany LPX nejde znovu nainstalovat [vyriesene]

Příspěvek od dendy » 28 črc 2015 22:38

mam problem.. odinstaloval som Logic X (cez AppZapper, co bola asi chyba, ale co uz) .. a teraz mi nejde znovu nainstalovat.. v appstore mi pri logicu stale svieti moznost 'OPEN' ale kedze ho uz nemam samozrejme to nerobi nic

zrejme este niekde nieco treba vymazat aby appstore identifkoval ze ho uz nainstalovany nemam a dal mi moznost ho stiahnut/naisntalovat znovu

nejaky napad na riesenie ??
Naposledy upravil(a) dendy dne 29 črc 2015 09:08, celkem upraveno 1 x.

lavender

Re: Odinstalovany LPX nejde znovu nainstalovat [vyriesene]

Příspěvek od lavender » 29 črc 2015 05:39

hodil som to G a hodilo mi fully unistall logic x, ale nepozeral som to, mozno tam najdes rozpisane kde ake suboru sa nachadzaju... (mozno si to uz kukal neviem).

dendy
Vybavení

Příspěvek od dendy » 29 črc 2015 08:33

tak uz som to dako rozbehal.. neviem presne co pomohlo ale .. vymazal som setky com.apple.appstore a com.apple.logic co som kde na disku nasiel (ls -laR | grep "com.apple.appstore" a ls -laR | grep "com.apple.logic" - to ich najde a potom ako root rm -rf subor ) ... potom som este nechal zbehnut Onyxom clear vsetkych moznyc hcache.. ptom som rebootol a pri boote som drzal stlaceny shift (vraj to je safe mode ale nevsimol som si nikde oznam ze by som bol v nejakom safe mode) .. dost dlho to bootovalo (normalne bootuje 10 sec cca teraz asi 2 minuty) ... uz mam v Appstore pri loficu zase moznost 'Install'

dog

Příspěvek od dog » 29 črc 2015 10:24

trochu mimo, ale proč jsi to odinstaloval?

dendy
Vybavení

Příspěvek od dendy » 29 črc 2015 10:50

z nejako mne neznameho dovodu mi prestali fungovat niektore pluginy .. napriklad vsekty reverby .. ked som ich dal vlozit do projektu tak bol pri plugine cerveny vykricnik a hlasna ze plugin not found .. neviem co sa posralo, nic som nemenil, v nicom som sa nehrabal.. logic moc casto nepouzivam (aspon dosteraz som nepouzival) tak mozno je to od nejakoh posledneho updatu, neviem ..

vecer to stiahnem/installnem znovu, dufam ze to uz bude ok ..

Odpovědět