Behringer BCF2000 - "kvalita-nekvalita"faderů...

Vše co se týka MIDI (mimo keyboardů)
Odpovědět
ball
Příspěvky: 75
Registrován: 04 pro 2012 13:39

Behringer BCF2000 - "kvalita-nekvalita"faderů...

Příspěvek od ball »

Zdrac chlapi mám takový dotaz na ty kteří BCF 2000 mají. Vlastním ho teprve pár dní koupil jsem ho uplně nový.. Ale nějak se mě nepozdávají ty fadery. je to jakýsi celý "rozvyklaný" když pohýbu do stran těma tahovýma potákama je to normální ? a jeden fader 1 trosku u horní pozice drhne ..není to nic šíleného ale už se na to musí trochu zatlačit proste to drhne ostatní jdou plynule. ale za 5200kč by to mohlo byt taky ok ...
dělá to u všech .
Nepomohlo by to nějak promazat ten drhnoucí fader? Mám kontaktol na potaky... ale rafši se ptám at něco nepodělám ...

Možná mě poslaly nějaky "jetý " kus a..nevím ale vypadá nově. dělá vám to taky ?...mám to reklamovat nebo je to u behringeru normal že ty potáky nejsou nic moc ? Díky moc

Na netu jsem nasel akorát tuto radu
Vylepšete si (trochu) kontrolér BCF-2000 http://www.cybermuff.cz/2011/12/vylepse ... -bcf-2000/

Díky moc za radu ,info

Uživatelský avatar
Pytkin
Moderátor
Příspěvky: 22406
Registrován: 23 kvě 2002 16:23

Re: Behringer BCF2000 - "kvalita-nekvalita"faderů...

Příspěvek od Pytkin »

Nedela nam to

ball
Příspěvky: 75
Registrován: 04 pro 2012 13:39

Re: Behringer BCF2000 - "kvalita-nekvalita"faderů...

Příspěvek od ball »

Zdravím ,nedalo mě to a udělal jsem takový kratučký video kde je videt a slyšet jak te fader 1 "dře" zadrhává od půlky a dělá to aj dvojka trochu... a zakýval jsem s tim ...tak nevím jestli to radši nevyreklamovat radši ...mrkněte jestli vám to tak dělá díky moc

Uživatelský avatar
Symphonic
Příspěvky: 402
Registrován: 05 lis 2006 21:15

Re: Behringer BCF2000 - "kvalita-nekvalita"faderů...

Příspěvek od Symphonic »

Jeden fader mi dělá totéž, zatim jsem to neřešil.

ball
Příspěvky: 75
Registrován: 04 pro 2012 13:39

Re: Behringer BCF2000 - "kvalita-nekvalita"faderů...

Příspěvek od ball »

jj a prosimtě to "vyklání " to máš taky tak ???? diky

Uživatelský avatar
roocza
Příspěvky: 192
Registrován: 12 črc 2008 22:18

Re: Behringer BCF2000 - "kvalita-nekvalita"faderů...

Příspěvek od roocza »

pokud jde o viklani demonstrovany ve videu, vikla se potom naprosto kazdej fader,
myslim ze resis kosmeticky zalezitosti ;) je treba mit na pameti ze jsi koupil produkt firmy s nechvalne proslulym remeslnym zpracovanim a vzhledem k vlozenym financim by byly nejspis zbytecny nervy ocekavat sametovej chod faderu... pokud to ve spojeni s kompem funguje jak ma, doporucuju neresit malickosti tohohle typu do momentu, kdy se na tom neco vazne podela... sem skoro presvedcenej o tom, ze na funkcnost to z dlouhodobyho hlediska bude mit zanedbatelnej vliv :)
radsi delej tu muziku! :)

ball
Příspěvky: 75
Registrován: 04 pro 2012 13:39

Re: Behringer BCF2000 - "kvalita-nekvalita"faderů...

Příspěvek od ball »

JJ ,souhlasím akorát to trošku naštve drhnou by to zrovna nemuselo :) 5 litrů je 5 litrů ..zas se mě to právě nechce posílam kdesi na výměnu ...ještě by mě došel jinej a třeba s horší vadou:) asi by to šlo spravyt ale zas rozdělávat to nehcu kdyz je to v záruce .
Vylepšete si (trochu) kontrolér BCF-2000 http://www.cybermuff.cz/2011/12/vylepse ... -bcf-2000/ ......
jinak od Behrigeru jsem u pár veci měl a neco je v pohode ,třeba ULTRA-VOICE DIGITAL VX2496 ten je bezva na zvěv skoda že uz se nedela....Ale tak to už je na jiný téma jasný :)

Uživatelský avatar
Symphonic
Příspěvky: 402
Registrován: 05 lis 2006 21:15

Re: Behringer BCF2000 - "kvalita-nekvalita"faderů...

Příspěvek od Symphonic »

"Vyklá" se mi to taky, ale to mi nevadilo. "Drhnutí", vzhledem k tomu, že vydává zvuk, který ruší při mixu, vadí. Ovšem celý je to tedy dost hlasitý, nevim jestli to všechny jiný motorizovaný fadery dělají.

Odpovědět