ebay - SECOND CHANCE OFFER - non winning bidder

Vše co se týka MIDI (mimo keyboardů)
Odpovědět
Ivan

ebay - SECOND CHANCE OFFER - non winning bidder

Příspěvek od Ivan » 17 led 2006 20:47

Tak som na US ebay opat nieco nevyhral a pomyslel som si, ze aspon nebudem mat problemy s dovozom do EU :-).
Avsak ozval sa mi udajny seller, ze vitazny bidder ma nejake dovody preco item nemoze kupit. Nezda sa mi to.
Samozrejme som kontaktoval ebay support, ale zatial mi odpovedaju iba roboti.
Nemate niekto skusenost s zrealizovanou SECOND CHANCE OFFER? Akou cestou mi tato ponuka ma prist ? Mail-ponuka totiz prisiel z free mailu ... :-(

PS: v helpe na ebay som hladal, no ako ma prist ponuka som nenasiel a udajny winner mi na otazku neodpovedal ...

mpa

Příspěvek od mpa » 17 led 2006 21:04

na ebay kupuju veci pravidelne. na Second chance bych asi nikdy nereagoval - specialne pokud to prijde z freemailu. Tyhle veci dost casto bejvaj delany pres hijacknuty ebay ucty, zagoogluj na "hijacked ebay account" a uvidis.

PS: ebay je skvelej, ale musis bejt opatrnej :)
kilgore trout forever

Ivan

Příspěvek od Ivan » 17 led 2006 23:16

:evil:
uz mam treti mail z tretej adresy a tretim user name
Tentokrat sa to javi ako member@ebay.de

Ondra P.

Příspěvek od Ondra P. » 18 led 2006 08:13

Bacha na second chnce z USA!!!! Nedavno jesem mel uplne stejnej pripad.. Nevyhral jsem, zniceho nic mi prislo seckond chance offer a to asi z 3 ruznejch mailu... furt jsem si rikal ok... pak kdyz doslo k tomu ze jsem to mel zaplati bankovnim prevodem, tak jsem mel penize poslat nekam do angile a ne do USA. Pritom auckce byla jasne z USA a bylo tam napsano i mesto.. Pak jsem ukosel psat na ty jiny emaily a z tech mi prislo, ze at na ty ostatni neodpovidam ze je to podvod... Takze jsem se na to vykaslal a stejne jeste tyden mi chodili ruzny maily...

Merlin

Příspěvek od Merlin » 18 led 2006 10:45

Ivan: Kasli na to, je to levarna. Co nejde prokazatelne pres ebay, je podvod. Navic to co jde pres eBay ci PayPal je sledovatelne a hlavne VYMAHATELNE!! :idea: :!:
...so many knobs, so little time... (autor neznamy)

Odpovědět