klávesnice jako PAD kontroler

Vše co se týka MIDI (mimo keyboardů)
Odpovědět
Uživatelský avatar
JazzJackRa8BIT
Příspěvky: 79
Registrován: 04 čer 2009 16:54

klávesnice jako PAD kontroler

Příspěvek od JazzJackRa8BIT »

Znáte někdo nějakej způsob jak vytvořit z kláves na klasický klávesnici od počítače spouštěcí PADY? příklad: mám zaplý FL a zmáčknu třeba F5 a spustí se mi nějaká předdefinovaná funkce ( prostě to samý jak když máte připojenej nějakej externí Midi PAD kontroler přes USB )
hledaj jsem nějakej software ve formě PLUGINů na netu ale nic jsem nenašel

Uživatelský avatar
JazzJackRa8BIT
Příspěvky: 79
Registrován: 04 čer 2009 16:54

Re: klávesnice jako PAD kontroler

Příspěvek od JazzJackRa8BIT »

jako.... z touchpadu už jsem si udělal X-Y controller ale z tý klávesnice by se mi to šiklo:)

Uživatelský avatar
kexik
Příspěvky: 12152
Registrován: 08 bře 2004 13:43

Re: klávesnice jako PAD kontroler

Příspěvek od kexik »

vo fl ti to bude na co? ved tam si staci zapnut ikonku na transport paneli a mozes hrat na vsetky generatory rovno pc klavesnicou... tym padom aj na FPC

Uživatelský avatar
JazzJackRa8BIT
Příspěvky: 79
Registrován: 04 čer 2009 16:54

Re: klávesnice jako PAD kontroler

Příspěvek od JazzJackRa8BIT »

no to jo.... že si jde tamtou ikonkou vytvorit z klavesnice jakoby midi klaviaturu a hrat to jo...... ale ja potrebuju klavesnici treba zapinat a vypinat efekty nebo samply nebo jiny pluginy a to mi nejde:/

Uživatelský avatar
kexik
Příspěvky: 12152
Registrován: 08 bře 2004 13:43

Re: klávesnice jako PAD kontroler

Příspěvek od kexik »

na to tam mas predsa keyboard controler... ten si prihod do projektu, nakonfiguruj a potom nan mozes "hrat" pc klavesnicou. normalne to sluzi na prevod not na CC


Uživatelský avatar
kexik
Příspěvky: 12152
Registrován: 08 bře 2004 13:43

Re: klávesnice jako PAD kontroler

Příspěvek od kexik »

myslim ze uz od verzie 6... je to generator plugin vola sa fruity keyboard controler


Uživatelský avatar
feki
Příspěvky: 52
Registrován: 22 led 2008 09:06
Vybavení

Re: klávesnice jako PAD kontroler

Příspěvek od feki »

Nevím jestli jsem ve správném vlákně, ale stahl jsem si keyD ( http://re-sounding.com/keyd/ ) pro win. Žádný DAW ( Ableton, Samplit. ) Nemůže načíst a nevím kde ho nastavit. Nemám s tímto skoro žádnou zkušenost. Má někdo radu?

Odpovědět