korg ea1 mk2 vs m-audio oxygene 25mk2 problém s propojením

Vše co se týka MIDI (mimo keyboardů)
Odpovědět
spaceturist
Příspěvky: 16
Registrován: 30 pro 2009 20:34

korg ea1 mk2 vs m-audio oxygene 25mk2 problém s propojením

Příspěvek od spaceturist »

Zdravím objednal jsem m-audio oxygene m 25 mk2 ...zjistil jsem že má výstup pouze na "mini usb " ....s tímto midi kontrolerem chci řídit korg ea1 k2 , který má výstup pouze na midi 5 kolík

takže jestli to chápu správně mám zakoupit kabel... midi-usb ??? co jsem koukal nikde neměli midi- usb s tím malým usb .....pujde to když na to dám redukci ???

Uživatelský avatar
pavlii
Moderátor
Příspěvky: 3588
Registrován: 05 čer 2002 19:23

Re: korg ea1 mk2 vs m-audio oxygene 25mk2 problém s propojením

Příspěvek od pavlii »

Ooops - tak takovouhle redukci jsem ještě neviděl.... Tohle si nejsem dvakrát jistý, že by fungovalo (přímé propojení USB a MIDI DIN) - spíše nefungovalo. Jedině vřadit tomu do cesty počítač, což ale zase nebude to, co sis od toho sliboval... :roll:

P.

Uživatelský avatar
peteness
Příspěvky: 3669
Registrován: 22 čer 2004 17:31

Re: korg ea1 mk2 vs m-audio oxygene 25mk2 problém s propojením

Příspěvek od peteness »

taky si myslim, protoze ten Oxygen 25 je delany ciste pro praci s pocitacem. MIDI pres USB fachci jedine na zaklade driveru, ktery musis mit v compu. USB-Midi kabel neni jenom obycejny kabel. Je to prevodnik, ktery funguje na tom, ze z a do USB portu jdou data ktera si rozumeji s tim prevodnikem a k tomu je potreba software. To sis mel lip rozmyslet, kdyz jsi ho kupoval. Drtiva vetsina masterkeyboardu ma mj. normalni MIDI OUT - DIN petikolik.

spaceturist
Příspěvky: 16
Registrován: 30 pro 2009 20:34

Re: korg ea1 mk2 vs m-audio oxygene 25mk2 problém s propojením

Příspěvek od spaceturist »

no oni v popisu psaly midi propojení tak jsem počítal že tam je 5 kolík , ale obrázky tam nebyly na výstupy ...tak jsem kouk jinak a viděl jsem tam jen usb ...............no jsem b¨lb ...můžu to zkusit jedině změnit objednávku , nebo to do budoucna nechat k pc .....protože si budu pořizovat notebook a ext zvukovku a tam to využiju ....ale mrzí mě to

Uživatelský avatar
Kermitak
Moderátor
Příspěvky: 6609
Registrován: 12 led 2005 22:43

Re: korg ea1 mk2 vs m-audio oxygene 25mk2 problém s propojením

Příspěvek od Kermitak »

Kdyz jsi to kupoval pres net, tak to preci muzes vratit.

spaceturist
Příspěvky: 16
Registrován: 30 pro 2009 20:34

Re: korg ea1 mk2 vs m-audio oxygene 25mk2 problém s propojením

Příspěvek od spaceturist »

já vím , já bych si to do budoucna stejně nechal . protože budu pořizovat ext . zvuk . + lepší pc , ale už to je vyřešený

Odpovědět