Má někdo zkušenost s Mackie MCU PRO společně s Cubase?

Vše co se týka MIDI (mimo keyboardů)
Odpovědět
MatejNemiNemec

Má někdo zkušenost s Mackie MCU PRO společně s Cubase?

Příspěvek od MatejNemiNemec » 16 bře 2014 18:59

Zdravím, nevím si rady jak správě namapovat mackie mcu pro s cubase 5. Hledal jsem na youtube a na googlu, angličtinář dobrej nejsem, takže bych rád někoho využil na individuální lekci nastavení a funkčnosti. Dojedu, zaplatím :-)

dJR

Re: Má někdo zkušenost s Mackie MCU PRO společně s Cubase?

Příspěvek od dJR » 17 bře 2014 12:58

Mackie Pro se mapovat nemusí, jen ho přidáš mezi Remote Controls v Device Setup... kliknutím na tlačítko "+" v levém horním rohu dialogu. "Mackie Control" je už v nabízeném seznamu, znamená to, že ho Steinberg podporuje a nemusíš tedy ovládací prvky nijak mapovat. Jen je potřeba nastavit MIDI Input/Output v rozklikávacím menu Remote Devices/Mackie Control na Mackie Pro MIDI USB.

Pak si můžeš uživatelsky přiřadit k tlačítkům F1-F8 vlastní Key Commands. Je taky záhodno mít na Mackie přelepku na Cubase, protože defaultně je Mackie potisknutý pro Logic.

Jestli si z okolí Brna, na trase Brno-Praha, Brno-Olomouc, Brno-Hradec Králové, tak za flašku kvalitního červeného se u tebe zastavím a ukážu přesně jak ;-)

R.

MatejNemiNemec

Příspěvek od MatejNemiNemec » 17 bře 2014 21:51

to nejsem. jsem z Pribrami. Odkud jsi ty? a ty mas cubase a tyhle midi?

dJR

Příspěvek od dJR » 17 bře 2014 23:17

Ja jsem od Brna. Ano mam Cubase 7.5 i Mackie Pro + XT Pro. Příbram je lehce z ruky.

Odpovědět