Midi -dává všechny postupně zahrané tony jako jeden

Vše co se týka MIDI (mimo keyboardů)
Odpovědět
kolonista

Midi -dává všechny postupně zahrané tony jako jeden

Příspěvek od kolonista » 07 bře 2013 16:37

Zdravím,

vyskytnul se mi problém s midi nahráváním,používám nuendo 2,zvukovou kartu alesis io2 a driver
asio4all, všechno klape ve stopě midi při hraní na klávesy skáče kontrolka ,že to bere, ve chvíli když začnu nahrávat,všechny
tony ,které zahraji se nahrnou na začátek stopy , takže výsledek je změt mnoha tonu najednou,doposud jsem s tím neměl nikdy problém,
te´d jsem musel přeinstalovat windows a najednou vyskočilo toto,nevíte někdo prosím ,kde by mohla být chyba? díky

kolonista

Re: Midi -dává všechny postupně zahrané tony jako jeden

Příspěvek od kolonista » 08 bře 2013 16:24

situace již vyřešena, po několikadenním lámaní si hlavy , jsem jendoduše odinstaloval nuendo a znovu jej
nainstaloval , všechno klape jak má .

kolonista

Příspěvek od kolonista » 11 bře 2013 09:09

hm, ne, je to pořád špatné,myslel jsem původně ,že to už je o.k. ,ale stále to nahrává špatně, tony které zahraji se zapíší bud hned na první dobu, nebo se zpožděním.Je možné že by mnou nově nainstalovaný windows 7 prostě s alesis IO2 nespolupracoval tak jak má?

Pytkin
Moderátor

Příspěvek od Pytkin » 11 bře 2013 09:17

no alesis IO2 je usb zvukovka .. cize bude mat problem s MIDI ako vsetky ostatne USB midi interfejsi .. takze hladaj klucove slovo IGNOREPORTFILTER

kolonista

Příspěvek od kolonista » 12 bře 2013 11:52

:D děkuji, ano, ....... a to jsem se dokonce tady před pár lety na podobnou věc ptal,hold pamět krátká.

Odpovědět