Poraďte mi prosím s UC-33e ve spojeni s Reaktor 5 a FL 6

Vše co se týka MIDI (mimo keyboardů)
Odpovědět
Jindy

Poraďte mi prosím s UC-33e ve spojeni s Reaktor 5 a FL 6

Příspěvek od Jindy » 23 led 2006 21:40

Mám dost velký problém, který mi nedovoluje naživo pořádně hrát. Funguje mi midi-in jak ve Fruity tak v Reaktoru. Reaktor 5 mám jako VST plugin ve Fruity. Jenomže ovládat UC-33éčkem můžu jen Fruity Loops a nebo Reaktor, protože jinak to napíše, že je kontrolér používán už jiným programem. Můžu tedy buď používat Fruity a nebo Reaktor jako standalone aplikaci. Spustit tedy Reaktor ve Fruity jde, ale nejde mapovat obojí najednou. Snad to chápete. Dost mi to vadí a chtěl bych tento problém řešit jinak, než zakoupením dalšího UC-33e. Prosím snažně někoho o pomoc. Můj email je
jpmultimedia@seznam.cz

kexik

Příspěvek od kexik » 24 led 2006 09:55

o som prosimta hovoris? ak pustis reaktor vo FL, ide namapovat vsetky parametre, staci pokrutit dacim v reaktore pod FL a pouzit menu v okne VST wrappera (lavy horny roh), je tam nieco ako browse last edited a assign last edited a browse available parameters (neviem ci si presne pamatam nazvy) a v browseri sa ti vypisu vsetky dostupne parametre ovladatelne v otvorenom plugine.
dalsia moznost je pouzit midi yoke, co je virtualny midi router, ktorym mozes "namnozit" midi zariadenie (posles vystup uc33 na yoke1 trebars a vo FL pouzijes uc33 a v reaktore yoke1)

Jindy

díky moc za radu - zkusim to midi yoke

Příspěvek od Jindy » 24 led 2006 11:52

Díky za radu, zkusím ten midi yoke. A nevím jestli sem to původně dobře vysvětlil, ale jde zkrátka o to, že pokud pustím Reaktor 5 jako VST plugin ve FL Studio 6, tak ten Reaktor za boha nechce přijímat midi in, to znamená, že pokud něčím pohnu na mém midi kontroleru tak by měla v Reaktoru bliknout taková červená "dioda" která značí, že kontroler s Reaktorem komunikuje, ale to se neděje. Stejná dioda, ale zelená, bliká ve FL Studio, které ten kontroler obsadilo pro sebe a nechce se o něj dělit s Reaktorem. No, jak asi vidíš, tak se mi to špatně vysvětluje a za to se velice omlouvám, ale jinak to popsat neumím. Mám ale pocit, že už minule jsi můj problém pochopil, ale radši jsem ho popsal znovu. Ještě jednou se ti omlouvám, že to tak špatně popisuju, nezlob se prosím.

Jindy

Příspěvek od Jindy » 24 led 2006 11:56

SUPER!!! Ta rada s Fruity Wrapper pomohla, už mi to funguje! Moc ti děkuju!

Odpovědět