
Shure SM57:

Ale ty rozídly by mě zajímaly hlavně ve zvuku. Cena je 3x menší ve prospěch JTS a mají tam i další zajímavé kousky. Máte někdo možnost srovnání? Jsem to ochoten za ty peníze i koupit a společně se svojí SM57 to někam přinést na srovnání.
s tym by som nesuhlasil. oktavy, studio projecty ani presonusy nepatria do jednej skupiny s JTS, Behringer a spol.Ctirad píše:To je sice pěkná fráze, ale nezapomínej na to, že s tímhle uvažováním by většina lidí v tomto foru nenahrála ani prd, protože stejná ráze se dá aplikovat i na všechny oktávy, studio projecty, behringery, presonusy atd atd atd. Málo kdo má na ty "jedině správné" highendové komponenty.
Takže by to chtělo opravdu srovnat vedle sebe a udělat si obrázek, jestli ten JTS je opravdu 3x horší.
... takovyhle vejsplechty jsou jedno velky dogma. Nechapu jak muze nekdo srovnavat ZNACKY ... kdyz je obtizky srovnat dva mikrofony. Kazda z tehle firem ma ve sve nabidce minimalne 30 vyrobku (Behringer treba 278), ktery se ruzne povedly nebo nepovedly. Omlouvam se, ale na pravdy typu "Znacka XYZ je shit, to nemuzes srovnavat se znackou QWE" mam docela alergii.Poshook píše: s tym by som nesuhlasil. oktavy, studio projecty ani presonusy nepatria do jednej skupiny s JTS, Behringer a spol.