Allen&Heath GS-R24

Analogové a digitální mixy pro studio i živé hraní
Odpovědět
Greeny

Allen&Heath GS-R24

Příspěvek od Greeny » 17 zář 2010 12:35

http://www.allen-heath.co.uk/uk/Display ... ?pview=115

Obrázek

32x32 recording interface, 2x tube channel, DAW ovládání, meterbrige, docela flexibilní architektura. Externí napájecí zdroj.
Výstupní moduly (zatím FW nebo Analog (kvůli Protools)) zvlášť kvůli variabilitě a pro budoucí upgrades.

Jelikož většina infa je na stránkách výrobce nebo na gearslutz kde se v zásadě tenhle projekt online vyvíjel, tady uvedu jenom to důležité co tam není, a to cenu :))

Jsou dvě verze, bez motorických faderů nebo s (vzhledem k ceně se domnívám, že si asi za motorické fadery každý rád připlatí)

GS-R24: 128 651,- MOC vč DPH
GS-R24M: 144 088,- MOC vč DPH
M-GSR24-ANA-A: 4 735,- MOC vč DPH
M-GSR24-FIRE-A: 13 723,- MOC vč DPH

Já si myslím, že cena je slušná, vzhledem k tomu co všechno pult nabízí, ale samozřejmě to není hračka pro každého.. Já už se těším na demokus .))

Magion

Re: Allen&Heath GS-R24

Příspěvek od Magion » 18 zář 2010 14:04

ááá druhé děťátko už je venku...
mám předchůdce (ZEDR16) a R24 bude podle všeho fakt vyvedenej kousek analog-digitálního hybridu.
Meterbridge mi na r16 docela chybí, ale taky je nejmíň dvakrát tak levnější.
Spousta lidí na GS už skoro rok na něj čeká a vypadá to, že už se to blíží...
Čekal jsem, že bočnice budou ve dřevě, protože první prototyp to měl. Škoda.
Ale i tak to je pro mě osobně do budoucna jeden z wish-gearu. :wink:

Pytkin
Moderátor

Příspěvek od Pytkin » 18 zář 2010 14:11

hehe .. toto vyzera zaujimavo ..

Obrázek

pozrel som si to video na stranke a vyzera to byt dost dobre premyslene vsetko .. cez adat len 48k .. cez FW aj 96k .. celkom zaujimava vec je , ze vie poslat 9 kanalov adat do firewiru , take sa este rozsiri pocet kanalov ..

EXCOM

Příspěvek od EXCOM » 18 zář 2010 15:18

pytkin : jo, ten adat board ma v celkom zaujal aj ten mixpult vyzera velmi chutne

Greeny

Příspěvek od Greeny » 22 říj 2010 09:56

Magion: Taky jsem se na to ptal: ty plastove bocnice jsou demontovatelne a nejsou integralni soucasti konstrukce, takze je lze odsroubovat a pod nimi jsou normalni kovove boky. Takze si kazdy zakaznik muze nechat u svyho truhlare udelat svy vlastni origo bocnice :))))

jeany_jeany_jeany

Příspěvek od jeany_jeany_jeany » 22 říj 2010 13:00

Greeny:
moc pěknej kousek :) je vidět že Alláni opravdu dali na názory uživatelů, bo tam vpodstatě nic nechybí.
Pár dotazů:
Sice tam nejsou VCA grupy, ale vzhledem k tomu, že fadery ovládají jak audio tak midi nejsou náhodou VCA?
Ty rotary pro ovládání midi jsou endless encodéry, nebo klasický poťáky?
Uvažuje se i o rozšiřujících kartách s jinými digi I/O než ADAT, (AES/EBU)?
Dle blokovýho šémátka direct outy nejdou přepojit pre EQ jest tak? Takže pro preEQ preinsert jde použít akorát nesymetrickej insert a pro preEQ postinsert mám smůlu?
Jak to vypadá s dostupností?
Díky za info

Greeny

Příspěvek od Greeny » 22 říj 2010 17:34

jeany:
Jo, grupy tam nejsou, predpokalda se, ze to uz delas v DAWu, ale pokud jde o elektricke reseni faderu, je to principielne VCA.
Rotary jsou klasicky potaky (pokud me pamet nesali, hral sem si s tim)
O dalších rozšiřujících kartách se rozhodně uvažuje, ale zatím není žádná konkrétní na cestě, nicméně toto kartové řešení zvolili právě proto, aby mohli reagovat na požadavky uživatelů a pult byl dostatečně futureproof..
Pokud jde o direct outy, nestudoval jsem to, ale blokové schema asi nelže .)
Dostupnost je potvrzena na 23.12.2010 (dárek k vánocům.) Ale okolo svátků jsou dost trable s dopravou, takže bych to spíš viděl na začátek ledna..

Odpovědět