Bedýnky k noteboku

Vše co má reproduktor a vydává zvuk, vč. příslušenství
biscuit
Příspěvky: 10633
Registrován: 22 črc 2004 02:58

Re: Bedýnky k noteboku

Příspěvek od biscuit »

to samozrejme vim, ackoliv nebrnkam :-) mel jsem na mysli to, ze at uz kombo, nebo monitor vyssi tridy bude mit vetsi membranu toho menice, kterej se stara o spodni cast spektra a vyssi vykon, cimz ti poskytne plnohodnotnotnejsi predstavu o zvuku i silnejsi emocionalni podporu pri tvorbe, nez nejake chrastitko ;-) a jedna vetsi bedna se muze mobilitou i cenou rovnat dvema mensim. tot vse :-)

Uživatelský avatar
fikus
Příspěvky: 173
Registrován: 27 črc 2014 14:05

Re: Bedýnky k noteboku

Příspěvek od fikus »

Jasný,jsem rád za každou snahu zde pomoct s čímkoliv :wink: Při nízký hlasitosti to zvládnou ty bedýnky co jsme tu řešily...pořád to bude skok o 200% oproti mým stávajícím šlupkám :lol:

Uživatelský avatar
MDudas
Příspěvky: 3853
Registrován: 12 črc 2011 22:55

Re: Bedýnky k noteboku

Příspěvek od MDudas »

fikus píše:
04 bře 2018 14:31
ty Erisky znějí pěkně otevřeně,ale zdá se mi že mají trochu problém s basy...při vyšší hlasitosti. U tý E5 nebo 8 bych starosti o spodní pásmo neměl.
Dalsi pacient ? :shock: :lol:

Ak hras na gitare, musis predsa vediet, ze zvuk komba napriamo a zvuk komba hrany cez repraky... to predsa zasadny roziel.
Na zaklade coho sa domnievas, ze repraky A nahrane cez mikrofon C budu cez repraky B zniet tak, ako v skutocnosti ???
Ved to je LOGICKY NEZMYSEL ! (a este to hras cez lacne bedne, co si sam priznal)

Eris maju dobre hodnotenia vsade. Ked nemas prachy, ber a nespekuluj. :wink:

Odpovědět