Bezdrátová sluchátka - praskání

Vše co má reproduktor a vydává zvuk, vč. příslušenství
Odpovědět
Becherius
Příspěvky: 111
Registrován: 26 bře 2004 10:11

Bezdrátová sluchátka - praskání

Příspěvek od Becherius »

Zdravím všechny,
Táta si koupil bezdrátová sluchátka Sony okolo 1500 kč a chrchlalo mu v nich. Znělo to jako přebuzení, ale jen vzdáleně, protože se to dělo i při slabších zvucích. Objevovalo se to třeba při žestich. Reklamoval je a ty další to dělaly taky. Nakonec je vyměnil za skoro o polovinu dražší SENNHEISER RS 120, a u těch se objevují úplně stejné problémy. Testoval je s přenosným minidiskem a s CD přehrávačem Sony. Ty sony nám jinak s přehledem hrály po celém bytě a se SENNHEISER se dalo chodit i po paneláku. Nevíte, kde může být zakopaný pes?

Cyril
Příspěvky: 5719
Registrován: 26 říj 2004 12:55

Příspěvek od Cyril »

neni to nejaky ruseni? zkouseli jste to mimo barak?

Becherius
Příspěvky: 111
Registrován: 26 bře 2004 10:11

Příspěvek od Becherius »

No to chci zkusit, nebyl jsem doma, řešili jsme to po telefonu. Ale reaguje to na zvuky ve sluchátkách a jinak to hraje čistě. Kdyby to bylo rušení, tak bych řekl, že to bude dělat nepravidelně.

Becherius
Příspěvky: 111
Registrován: 26 bře 2004 10:11

Příspěvek od Becherius »

Tak jsem si ty sluchátka měl konečně možnost poslechnout a probém asi nebude přímo v bezdrátu. Ony začnou chrchlat, když se sluchátkový výstup zesílí, ale děje se tak už pří minimální hlasitosti. Aby to nechrchlalo, musím nechat sluchátkový výstup na zesilovači na minimum, ale pak se zase musí kolečko volume na sluchátkách dát naplno. Pak to ale otřesně šumí a zaslechl jsem i jakýsi brum. :shock: :cry:

nooly
Příspěvky: 574
Registrován: 12 pro 2004 17:27

Příspěvek od nooly »

ja bohuzel myslim, ze je to featura vetsiny bezdratovych sluchatek... vyzkousel jsem v zivote par modelu a vsechno byla jedna velka, predrazena tragedie...

Uživatelský avatar
safa
Profesionál
Příspěvky: 2850
Registrován: 12 říj 2003 18:37

Příspěvek od safa »

mmno mam doma RSX700 a fungujou velmi dobre (od Beyerdynamic, jak jinak) ... ostatne i manzelka si je pochvaluje. Mmno ale samozrejme zvukove maji treba do kvalit DT770 daleko ... o tom zase zadna. Ale na to zpivani a na tu televizi naprosto luxus.
Freelance zvukař, uživatelská a prodejní podpora u Audiopro s.r.o.
http://www.soundman.cz | http://www.audiopro.cz | http://www.zvukarskaskola.cz

Odpovědět