Repro na poslech kolem 10000,-

Vše co má reproduktor a vydává zvuk, vč. příslušenství
bokonon

Re: Repro na poslech kolem 10000,-

Příspěvek od bokonon » 06 čer 2009 16:10

Kermitak píše:Imho je blbost kupovat aktivni monitory, jestli ma slusnej zesilovac. Za stejny penize vzdycky koupis lepsi pasivni bednu, nez aktivni.
nema zadny zesilovac.

Jindy2

Příspěvek od Jindy2 » 06 čer 2009 16:36

Kdyz mluvite o tom zesilovaci - jak poznam dobry zesilovac? Ja se v tom vubec nevyznam, ale jeden tu prebytecny mam, asi na 400W bedny, je to nejaky 20 let stary Fisher made in Germany, hi-fi zesilovac, ma ekvalizer na knoby, treble, super treble a tak dale, coz ve me moc duvery nevzbuzuje, ale jakekoliv bedny jsem k nemu pripojil, hralo to dost slusne, bez sumu a tak. Ale to asi nejsou pocitam parametry, jak poznat, jestli to je dobre.

Jde mi jen o to, jestli si to schovat a pripadne si priste koupit pasivni monitory a jebnout to do tohohle. Nevim no, nepoznam, jestli to ma cenu. Sorry za mirny OT.

Yradak

Příspěvek od Yradak » 06 čer 2009 18:38

Jindy2, dobrý zosilovač poznáš len skúsenosťou...prechádzať hifi fóra atď
Ten Sony čo odporúčam je za tú cenu pecka, trust me, existujú ešte edície ESD čo majú digitálny vstup
Napríklad tuto
https://ssl.aukro.cz/item648776781_sony ... l_dac.html

Esprit edície je to najlepšie, čo kedy Sony vyrábal, je to alebo aspoň bola osobitná divízia firmy oddelená od consumer elektroniky. CD prehrávače Sony Esprit nie patria, ale sú absolútnou špičkou medzi CD prehrávačmi, zosilovače Sony TA-F xxx ES sú zas za súčasné bazárové ceny vynikajúcou voľbou.

Odpovědět