Rozebrani nefunkcnich KRK RP8

Vše co má reproduktor a vydává zvuk, vč. příslušenství
Odpovědět
Uživatelský avatar
kysl
Příspěvky: 40
Registrován: 11 úno 2005 21:09

Rozebrani nefunkcnich KRK RP8

Příspěvek od kysl »

Na teto strance je zajimave rozebrani sumicich monitoru...
Po precteni sem byl velice zklaman fuserskym zpracovanim, zvlaste kdyz sem slysel na ne samou chvalu byl sem tesne prek koupi.
Proto se chci zeptat jestli nemate stejnou zkusenost s timto problemem.

Uživatelský avatar
delay
Příspěvky: 5829
Registrován: 20 říj 2005 09:29

Příspěvek od delay »

to kysl:
Jako majitel KRK RP-8 ti musím poděkovat, velmi zajímavé, až horrorové čtení. Jak to ale do pr... dopadlo???

:arrow:
Já měl teda jeden ks z páru taky vadnej a dost mě to mrzí (reklamaci a důvod jsem tady nedávno popisoval). Podle mě je tady fatální chyba v tom zpracování Made in China. Součástky se mi jako laikovi jeví slušně, ale z těch fotek bylo jasně patrné, že práce byla odfláknutá... potom si dovedu představit, že v kombinaci se zacházením jistých doručovacích služeb to může na plošných spojích reproduktoru vyvolat větší či menší potíže... :cry:

Tohle je opravdu vážný problém, který i přes skvělý zvuk a design možná odradí nejednoho potencionálního zákazníka. No, tak je před koupí asi nutnost poslechnout...

Mimochodem, bude to znít jako blbej vtip, ale ta žlutá barva na basakách bledne!
Když mi po týdnu reklamace došel nový repro (ten původní je asi měsíc starý) byl temně žlutý, ke svému překvapení jsem zjistil, že druhý (starší) reproduktor je již daleko světlejší. A všimli si toho i návštěvníci + přítelkyně!!! Nyní každým dnem sleduji, jak ten novější také pomalu bledne... Hustý ne? (pozn: Nemám je na exterémní slunci) :-)
I have no idea about that... :shock:

-----------------------------------------------------------

Ale užívám si zvuku, ten je prostě :twisted:
A repro opravdu nešumí, jsou krásně tichý. Pop ochrana nefunguje 100%, proto je nutné nejprve zapnout PC/mix/pre-amp a potom repro. Při vypínání zase opačně, tedy nejprve vypnout repro...

Uživatelský avatar
kexik
Příspěvky: 12152
Registrován: 08 bře 2004 13:43

Příspěvek od kexik »

ja by som povedal, ze ten zosik JE horor... TDA2052 je celkom sila... nik ma uz nepresvedci ze v tejto cenovej nie su lepsie pasivne monitory...

Uživatelský avatar
delay
Příspěvky: 5829
Registrován: 20 říj 2005 09:29

Příspěvek od delay »

kexik:
Dá se počítat i s tím, že u TAPCO možná YAMAHY v týhle cenový to bude podobný?
veršovaná otázka:
Co je konkrétně kexíku
tak špatného na tom zesíku?

Uživatelský avatar
kexik
Příspěvky: 12152
Registrován: 08 bře 2004 13:43

Příspěvek od kexik »

vadi mi debilny monoliticky zosilovac na vyskovej sekcii + nie uplne najlepsie operaky vo vyhybke (i ked ani nie najhorsie, pouziva ich aj spickova firma beringer vo svojich uplne tichyk a vysokokvalitnych mixpultoch ;) ).
neviem s cim sa da pocitat pri tapcu a yamahe... zosik v berhringer truth mi prisiel navrhnuty lepsie (minimalne integrace koncakov boli slusnejsie), az na to ze tam chybala hrca suciastok zabezpecujucich ochranu proti rozkmitaniu ;)

Uživatelský avatar
delay
Příspěvky: 5829
Registrován: 20 říj 2005 09:29

Příspěvek od delay »

No, já jsem z tý reportáže nebyl kdo ví jak chytrej, jednak bohužel nerozumím elektronice, a druhak jsem se omezil na hrubé čtení angličtiny bez slovníku, takže mě uteklo možná něco hodně důležitýho...
Každopádně ostuda!

Tak už aspoň víme, kde KRKouni ušetřili!!!
Jenže zase ty recenze zvukový stránky jsou zajímavý...

Mě jde jen o to, aby to to pro mě nebyla překážka v tvorbě...

Uživatelský avatar
kexik
Příspěvky: 12152
Registrován: 08 bře 2004 13:43

Příspěvek od kexik »

no, ono ten chlapik neni zas az taky lumen... trebars sa mu nepacilo ze nema zdroj stabilizatory. to je v pripade vyhybky skor vyhoda, keby tam boli 7815/7915, len by sumeli a 317/337 by tam nik nedal. v pripade vykonovych zosilovacov je stabilizacia zdroja uz vylozena chujovina. ale ma pravdu v tom, ze doska je osadena dost diletantsky

Uživatelský avatar
delay
Příspěvky: 5829
Registrován: 20 říj 2005 09:29

Příspěvek od delay »

To už jsme řešili minule:
DESIGNED in USA :lol:
MADE IN CHINA :(

Odpovědět