Subwoofer Behringer TRUTH B2092A -nápad na tunning ???:)

Vše co má reproduktor a vydává zvuk, vč. příslušenství
Odpovědět
ball

Subwoofer Behringer TRUTH B2092A -nápad na tunning ???:)

Příspěvek od ball » 06 lis 2013 18:28

Ahojte všichni . Mám doma tento Sub od Uliho .... no hraje to nějak celkem.no......... Četl jsem tu starší tema že to není dobrej sub ." bandpass bedna je dobra tak akurat na vybuchy vo filmoch" se tu psalo... nevím ale přeci basy se síri všesmerově ne ? no každopadně mě napadlo to trošku "vytunit" Udělat s toho "přímo vyzař." udelat novou bednu a zachovat tu elektroniku a repráky a nebo tam dat treba neco lepšího 12 " 10 " repro ?? nevim možná ta varianta 2x8 " neni tak špatná -menší membrána -rychlejsi ..otázka samozrejme co tam uli dal a jak jsou kvalitní ještě jsem to nekuchal...... no je to takovy "napad " třeba je to kravina a nechat to jak to je .. ale treba by se ten zesík a repro dalo použít.. Nevyhoda je ze nemá preladitelnej crosover.... ale mám 2031A a k tomu je to vlastně stavěny... No pokud máte nějaky zkušenosti ....napady jak to vylepsit ... nebo tak něco . Díky
ps: koupil jsem ho fakt levně za 4000 kč z vyprodeje...takže ho klidně "obětuju na laborovani " :)

tady to starší tema
post192505.html?hilit=TRUTH%20B2092A#p192505

http://www.behringer.com/EN/Products/B2092A.aspx

MDudas

Re: Subwoofer Behringer TRUTH B2092A -nápad na tunning ???:)

Příspěvek od MDudas » 07 lis 2013 03:35

To si fakt myslis, ze stavat repraky je veda na urovni "tu nieco strcim, tam kusok urezem"?

ball

Příspěvek od ball » 07 lis 2013 04:09

ne to si samozřejmě nemyslím ale tak ... zesilovač a repraky co tam jsou jsou určite pouzitelné ale byla tu na foru vytykana tomuto subu jeko konstrukce "bandpass bedna"... tak se napsal "napady" udelat s toho primo vyzar, sub. určitě by to šlo a treba by to hrálo aj líp...co ja vim nejsem profik ... proto se ptam., navíc v tom starym vlaknu padla myslenka o vylepseni tohoto subu..Suby se preci normálně stavějí a ten kdo tomu rozumi -elektronika ,vyhybka atd atd... tak mu to klidne i dobre hraje..
....ja to mám jako jakovy "pokus" na laborovaní se zvukem........asi tak
klidně me muze nekdo napsat treba je to konina ....vykasli se na to nikdy to hrat dobre nebude ...nebo taky ne..

Pierre niko

Příspěvek od Pierre niko » 07 lis 2013 09:35

ball píše:...takže ho klidně "obětuju na laborovani " :)
No kdyz je to tak, tak do toho jdi. Jaka jina by mela byt platforma pro podobne pokusy, nez levne krabice a bedny. Neni nad to, trochu si pohrat... Stejne si o tom budes muset neco precist, tak te to muze jen posunout.

MDudas

Příspěvek od MDudas » 08 lis 2013 02:38

ball píše:...vykasli se na to, nikdy to hrat dobre nebude ...
Toto ti tu asi nikto nenapise.... Totiz po investovani dostatocneho mnozstva casu na skusanie a studium mozes ziskat taky nadhlad, ze ten reprak za 5x tolko penazi urcite vyrazne zlepsis. Cele sa to vola HOBBY ! :lol:

Odpovědět