Velmi pěkné bedničky na poslech hudby

Vše co má reproduktor a vydává zvuk, vč. příslušenství
Odpovědět
Ivo
Moderátor

Velmi pěkné bedničky na poslech hudby

Příspěvek od Ivo » 11 bře 2010 19:24

Pořád mě svrběl zadek nahradit v obýváku ty přední dva malé plastové satelity Onkyo nějakými bedničkami, na kterých by se dala aspoň trochu důstojně poslouchat hudba, aspoň ve stylu (použiju termín mr. cougha) "šukací jazz" :) Uvažoval jsem o nějakých levných sloupech, pak zase nějakých regálovkách ... ale co vybrat, jsou toho stovky druhů :(. Už jsem měl několikrát cosi vybraného i předobjednaného a nakonec vždycky naposledy zrušil (a jsem moc rád).

Napadlo mě zavolat do lokálního hifi obchodu/bazaru v Liberci - a dostal jsem obratem tip, které mě hned nějak oslovil. Bedýnky francouzské výroby, které jsou údajně mnohonásobným vítězem testu beden do 30k a vyznačují se prý krásnou, čistou reprodukcí ... Měly i pěkný vzhled,tak jsem se na ně zajel hned podívat, poslechl a rovnou vzal (normální cena 16k, aktuální nabídka za nové 10 ... nekupte to ...)

S velkou zvědavostí jsem nainstaloval do obýváku, propojil se subwooferem, hodil z popcornu nějakou hudbu - a byl velmi velmi příjemně překvapen jak to opravdu PĚKNĚ znělo - velmi čistý, plný, příjemný zvuk s pěknou stereo hloubkou. I v našem akusticky špatném obýváku (a připojené na pouhý receiver onkyo) velmi příjemný poslech na úrovni ... Říkal jsem si, že bych možná ani neváhal dát si je jako nearfieldy do studia :))

Konečně jsem začal i trochu poslouchat hudbu (při kuchynských aktivitách nebo ležení na gauči :)

Proč se o tom jen tak na okraj zminuju - kdyby někdo stál před podobnou volbou a nevěděl co, tyhle bedýnky můžu vřele doporučit :)

CABASSE MT3 ANTIGUA

Obrázek

(měl tam i domácí kino stejné firmy se subem jako pul baráku za 300k, ale zase někdy příště :D )

kexik

Re: Velmi pěkné bedničky na poslech hudby

Příspěvek od kexik » 11 bře 2010 20:16

cabasse je super znacka... i ked nie tak super ako monitor audio :)
kazdopadne vyborny pomer cena-performance

Pytkin
Moderátor

Re: Velmi pěkné bedničky na poslech hudby

Příspěvek od Pytkin » 12 bře 2010 02:04

mne velmi chvalili toto .. ze to je vyborne za tu cenu ..

http://www.ketos.eu/index.php/component ... nacka,130/

Odpovědět