Zkušenosti s KURZWEIL KS-40A

Vše co má reproduktor a vydává zvuk, vč. příslušenství
Odpovědět
dclvmen
Příspěvky: 4
Registrován: 30 led 2014 23:07

Zkušenosti s KURZWEIL KS-40A

Příspěvek od dclvmen »

Zdravím všechny,
potřeboval bych se poradit rozhoduji se mezi KURZWEIL KS-40A a M-Audio studiophile AV40 II máte někdo zkušenosti s těmi Kurzweily je to poměrně novinka, ale vím, že má Kurzweil sqelý synťáky a digi klavíry. Uživatelé je hodnotí v celku pozitivně. Zajímá mě názor v porovnání s těmi M-audii. Mám to domů na nějaký mýchání. Místnost 2x3m. Zkouším si hrát se zvukem nahrávek nicméně profi nahrávání bych nechal do profi studia.

Medvěd

xsi69
Příspěvky: 11
Registrován: 13 úno 2014 10:33

Re: Zkušenosti s KURZWEIL KS-40A

Příspěvek od xsi69 »

Kurzweily KS-40A mám asi rok.

Za tú cenu môžem len a len doporučiť !
Používať "B" vstup a basy stiahnuť na minimum.
Vymeniť kábel od ľavého repro za hrubší.

dclvmen
Příspěvky: 4
Registrován: 30 led 2014 23:07

Re: Zkušenosti s KURZWEIL KS-40A

Příspěvek od dclvmen »

Díky moc, imho slyšel jsi hrat i ty m-audia? Výkon bude samo sebou znát, zajímá mě spíš přednes.

Mason_Baumgar
Příspěvky: 1
Registrován: 04 led 2015 14:22

Re: Zkušenosti s KURZWEIL KS-40A

Příspěvek od Mason_Baumgar »

Mám HD7 , Jsou lehká ,pohodlná, zvukově jsou neutrální a zvukově vyvážená, žádné přehnané basy, za tu cenu opravdu velice příjemné sluchátka. Můžu na ně i dlouhodobě míchat a neunavují uši. Tak jako DT770 s těma můžu míchat tak půl hodinky pak už je nesnesu.
Get free demos for 640-722 exam and mcts exam with six sigma black belt guaranteed success. Our best quality ccna cert - Test-king.com prepares you well before appearing in the final exams of and mcts with Quincy University

Odpovědět