Jaké bedny na poslech,

Diskuse ohledně nákupů audiotechniky (mám si koupit X nebo Y)
Odpovědět
Rosta

Jaké bedny na poslech,

Příspěvek od Rosta »

Ahoj...prosím vás o radu,potřebuju ke svému Dj setu nějaké aktivní reprobedny nejlépe 7-8" které hrají jako hifi bedny a NE jako studiové monitory..měl jsem M-Audia,Krk rookit ,Pioneer S-DJ80X a ted Yamaha HS7 ( které jsem pouze vyzkoušel a zabalil,takže jsou v záruce a na prodej pokud by někdo chtěl)..nesedí mi ani jedny.Strašně slabej stereo rozsah ,slabé vejšky a basy na plech,bohužel jsou to monitory které jsou určené pro produkci hudby a né na běžný poslech.Už jsem přemejšlel o nějaké hifi věži ale tu už nemám kam dát a taky bych rád využil výstup XLR z mixáku.Někdo tady na foru zminuje že jsou good JBL LRS 308 ale jsou to zase sdudiovky a už řečem amatérů keří nemají o bednách ani páru že to hraje jako hifi bedna prostě nevěřím.Bohužel žádnej obchod s bednama tady u nás fakt není a brát zas něco naslepo a pak to zase vracet se mi nechce,,proto se svěřují vám odborníkům na tomto foru,jestli bude někdo vědět po čem se podívat...Dopředu říkám...JBL LSR308 jsem neslyšel ale vzhledem mně teda nikterak neoslnují.

děkuji moc každému kdo se do diskuze zapojí.
Naposledy upravil(a) Rosta dne 26 úno 2017 13:47, celkem upraveno 1 x.

Pytkin
Moderátor

Re: Jaké bedny na poslech,

Příspěvek od Pytkin »

Kup si normalne bedne na ozvucovanie ..

Rosta

Příspěvek od Rosta »

Ahoj,myslíš jako klasické ozvučovací aktivní reprobedny?

Jirka Štolfa

Příspěvek od Jirka Štolfa »

LSR 308 vůbec... mají poměrně slabý výkon a zvuk spíš transparentní. Aktivní bedny budou zase v dobré kvalitě poměrně drahé (tak 20k+ za pár). Možná bych zkusil Samson Resolv SE8, ale jako asi moc jinak než osmipalcové Rokity to hrát nebude.

Rosta

Příspěvek od Rosta »

Rookity....slabé plechové basy ,slabé vejšky pokud na mixu je nedám na plné koule.

hombrefeo

Příspěvek od hombrefeo »

AMATE AUDIO seria B

Rosta

Příspěvek od Rosta »

neprodejné v ČR.....

Odpovědět