Jaké midi zařízení koupit k Ipadu?

Diskuse ohledně nákupů audiotechniky (mám si koupit X nebo Y)
Odpovědět
tical

Jaké midi zařízení koupit k Ipadu?

Příspěvek od tical » 28 zář 2013 09:50

Ahojte, můžete mi někdo poradit jake zařízení na propojení midi si mám koupit k ipadu? Jestli od IK multimedia model PRO jelikož mám mikrák, který bych taky mohl využít, ale jinak halvně na propojení klaviatury. Mám s něma někdo zkušenosti a popřípadě mi doporučil? Díky

dendy
Vybavení

Re: Jaké midi zařízení koupit k Ipadu?

Příspěvek od dendy » 28 zář 2013 10:14

ktory ipad konkretne mas ? mas midi klavesy, mikrak - co dalej ? planujes niekedy nahravat aj nieco ine ako ten mikrak (napriklad nejaky syntak) ?

tical

Příspěvek od tical » 28 zář 2013 10:57

Ipad mam 4generaci. Jinak vlastnil sem viruse a v budoucnu bych planoval minimalne jeho koupi,ale na tomam jeste cas. Beru to tak kdyz uz necok koupim at to mam na furt. Tedy ano syntaky urcite at uz analog nebo va cka.

dendy
Vybavení

Příspěvek od dendy » 29 zář 2013 12:31

dobre tak to potom bude idealne asi tato zvukovka

http://on-board.sk/%7B0%7Diu2-products- ... hegory=115

vyhoda je ze vie ist aj na baterky - takze ti nevybija baterku ipadu ked s tym pracujes - jedine si musis dokupit este "camera connection kit" co je vlastne redukcia z toho lightning konektora na ipad4 na klasicke usb - do toho uz pichnes tu zvukovku, na zvukovke zapnes "tablet mode" (je na nej normalne prepinac na PC/tablet mod) a hotovo - mas midi a mas aj audio vstupy a vystupu, vystup na sluchatka aj s regulatorom hlasitosti - ta zvukovka je moc fajn (mam ju) - mozem len doporucit - kompaktne riesenie a mas tam vsetko co len budes pri tvorbe na ipade potrebovat

Odpovědět