Jaké repro pro klávesy a 2 zpěvy (oslavy, svatby)?

Diskuse ohledně nákupů audiotechniky (mám si koupit X nebo Y)
Odpovědět
PanJirka
Příspěvky: 1
Registrován: 10 čer 2018 23:02

Jaké repro pro klávesy a 2 zpěvy (oslavy, svatby)?

Příspěvek od PanJirka »

Dobrý den, přicházím k Vám pro radu. S kolegyní hrajeme po víkendech na akcích typu svatby, oslavy, firemní večírky, posezení v hospodě atd max do 80 osob. Já hraji na klavesy a zpívám, a kolegyně hraje na kytaru (má vlastní bednu) a zpívá. Hrajeme takovou tu klasiku (pop, rock, dechovku).
Doted jsme to řešili půjčování dvou pasivních reprobeden (2x100W) zapojených do zesilovače (1xklavesy a 2 zpěvy). Již je ale problém s půjčováním a vadí nám kvalita zpěvu.
Proto sháním vlastní aparaturu. Cenová hranice je 24000 Kč.🤔 Mikrofony máme levnější klasiky Shure 58. O hmotnost ani velikost nám vůbec nejde. Naopak robustnost je vítána kvůli opilcům 😂 i možným nehodám. Ozvučit chceme prostory od 6x10 po vesnické sály max 20x20.
Již jsem se díval na nějaké aktivky od RCF, které by asi byly ideální, ale mám s diskuzí pocit, že kvalita šla dolů. A k nim nějaký pult. Vstupy tedy minimálně 3 s možností do budoucna připojit dva malé odposlechy, Bass na spodek a třeba další dva výstupy (pro sichr)😀. Stativy, kabely a obaly neuvažujte do cenové hranice.
Dalším požadavkem je spolehlivost a dostupnost náhradních dílů z dlouhodobějšího hlediska. Přeci jenom při našem malém vytižení to máme investici na pěknou řadu let. Můžete doporučit nějaky konkrétní obchod i s dobrým servisem? Jsem z Jihlavy, ale nemám problém si pro ně jet kamkoli.
Vím, že cena je sibenicni, ale kdyby bylo za co si připlatit, tak bych něco i přidal. A jak uz jsem psal, skladnost a praktičnost je až na posledním místě, potrebuji jiné priority 😀
Děkuji moc za rady, zkušenosti nebo i konkrétní tipy. Ať vám to hraje!😀 Jirka
Přílohy
IMG_20180609_172757.jpg

Odpovědět