Koupit ART Tub PAC,ART Pro Channel, nebo postačí plug-in?

Diskuse ohledně nákupů audiotechniky (mám si koupit X nebo Y)
Odpovědět
ball

Koupit ART Tub PAC,ART Pro Channel, nebo postačí plug-in?

Příspěvek od ball » 19 bře 2013 23:18

Ahojte , Zajímá mě (protože jsem spíš začátečník) jestli si pořídit na nahrávání zpěvu nějaký "Voice channel " typu ART tube pack ,Pro Cannel ...ART VOICE CHANNEL už bude asi jiný kafe teda aspon cenou a recenzema co jsem na něj četl pry je hodne dobry...a nebo mě uplně postačí a kvalitativne se vyrovnají nějaká plug in na hlas napadá mě IZOTOPE NECTAR ,Vocal strip co je v Samplitude PRO X a různé dalsí .. Jde mě o použití lehké komrese, při natáčení ,popřípadě nějake to oteplení zvuku ..artd. Jsou plug in plnohodnotnou náhradou nebo se nevyhnu koupi nejakeho kvalitního hardware ???? Známí mě radí např. Safe Sound Audio P1 ,ARTY Atd,

Nebo třeba jeden muj známí zvukař s oblibou už několik let používá dnes již nevyráběný Behringer Ultravoice Digital Vx2496 ...že je to bezva na zpěv , tak se ptám jestli používáte na tyto účely natacení zpěvu plug in ??
Diky za vysvetlení
(zvukovka Saffire pro 24, rode nt1A ,Bedny M-audio EX 66,Event tr8e )
Naposledy upravil(a) ball dne 19 bře 2013 23:21, celkem upraveno 1 x.

Pytkin
Moderátor

Re: Koupit ART Tub PAC,ART Pro Channel, nebo postačí plug-in

Příspěvek od Pytkin » 19 bře 2013 23:20

ked nieco zle nahras , tak to plugin uz moc nevylepsi .. vzdy je lepsie poriadne to nahrat a potom sa hrat s pluginmi .. Safe Sound Audio P1 asi neni zly vyber ..

pavlii
Moderátor

Re: Koupit ART Tub PAC,ART Pro Channel, nebo postačí plug-in

Příspěvek od pavlii » 20 bře 2013 01:03

SSA P1 nemá chybu!

P.

Odpovědět