3 nove tracky, 2x chillout, 1x experiment

Vaše produkce a názory na ní, české a slovenské elektronické kapely a projekty
Odpovědět
upman
Vybavení

3 nove tracky, 2x chillout, 1x experiment

Příspěvek od upman » 09 čer 2008 23:08

Ahoj,

tak jelioz jsem dnes konecne upgradoval o 2 GB RAM, tak jsem zase nadsene sedl k DAW a spachal 3 veci. 2 klavirni chillout jsou planovany na jedno CD, co jsem slibil a davam ted do kupy, posledni vec je experimentalka - spis hra, nezli nejaka harmonicka udalost - ma evokovat dospivani, jeden hlas lakajici, druhy prisny a slibujici, vnitrni boj.

1. Chillout klavirni

a) Change - prochazim ted slozitou zmenou v uvedomovani si hodnot a toho co dal, takto citim svuj vnitrni boj.

Change

b) Duhova - takova pekna pohodova harmonicka, pro radost

Duhova

2. Experiment

Parental control - vnitrni boj viz .vyse

Parental Control

Diky za komentare
Mac mini, Logic 9, MOTU Ultralite, PadKontrol, Novation SL37, IK VSTs
http://bandzone.cz/lifelies

c9000

Příspěvek od c9000 » 09 čer 2008 23:29

me je nejblíž Parental Control možná ty hlasy bych smaznul aby to nebyla taková depka, (ale mám rád depresivní věci :mrgreen: )
Cimbál, Harmonium a Vozembouch.

TAP

Příspěvek od TAP » 09 čer 2008 23:37

můj první dojem je, že bych tam přidal malinko (malinko) výšek. Jinak je to uplně ňuňu.

upman
Vybavení

Příspěvek od upman » 10 čer 2008 11:26

2 c9000: no parental control, s tim jsem si vyhral a ne porad trefit mix. Hlas jsem zkousel sam, akorat CPU tezce nestihalo :) takze spis to premluvim, nez smaznu. Jinak s tema depka vecma jsme na tom stejne :)

2 TAP: u ceho myslis? Ty klavirni jsem zkousel poprve neprohnat pouze pres Yamaha Finalizer, ale pohral jsem si s masteringem. Zvuk jede ze zeleza, na vystupu jsou navesene nejake efekty. Takze rad si necham poradit s tema vyskama, jsem v masteringu totalni ucho...

toxin

Příspěvek od toxin » 10 čer 2008 14:13

první dvě věci jsou fajn nevěnoval jsem jim teda tolik pozornosti jako Parental Control líbí se mi to fakt .S těmi hlasy bych si jen líp vyhrál a co ten zásek v 1:05 ?jinak z čeho je ten úžasnej sinťák ?

upman
Vybavení

Příspěvek od upman » 10 čer 2008 14:46

No super, dik - ten zasek je tam schvalne, akorat mi do nej mel vyjit hlas, kdyz sem se pokousel zpivat :) ale nedopadlo to. Tak sem ho tam nechal - ciste psychologie, kdyz si to poslechnes po druhe, budes cekat na zasek - takze si skladbu zapamatujes. Mozna by stalo za to tam hodit nejaky sfx, lec zadny me nenapadnul.

Nastrojova sada je nasledujci:
- RMX na bici s par upravama v MIDI
- syntaku je tam hafo - smycce z Proteuse, syntak ze SonikSynth2, Sampletank2, Preteuse a Rapture.
- hlas pres harminizer vst + mic
- spousta efektu na masteringu, ani si je nepamatuji.

Odpovědět