A. GAUCHE LOVEFLOW (koncept)

Vaše produkce a názory na ní, české a slovenské elektronické kapely a projekty
jackies

Re: A. GAUCHE LOVEFLOW (koncept)

Příspěvek od jackies » 29 čer 2009 16:29

delay píše:jackies: Píše z tebe EGO. Nevim, co na jeho skladbě je nemuzikantského nebo natolik špatného, že by si zasloužil takovou kritiku (u Luphtracka je to už jakýsi folklór). Na začátku každý potřebuje nějaký Feedback a kde jinde by ho měl hledat?
Feedback jsem dal.
Třeba se teď zamyslí a příště dá něco, co ho stálo trochu více práce, přemýšlení a umění.
Třeba něco kde se i hraje rukama, když na tu kytaru umí.
To, že umí půl lidstva dostat čtvrtky do softíku a navěsit na ně nějaké zvuky NIC neznamená.

A.GAUCHE

Příspěvek od A.GAUCHE » 29 čer 2009 16:37

No feedback si dal a diky za to.

to co bolo bolo okrem bicich hrane klavesami - live do sekvencera, preto tie nepresnosti. nebolo to robene v softe.
btw. noty poznam ;-)
robim sa snazit muziku tak, aby som to mohol pripadne "hrat" live s pomocou sekvencera
kazdopadne mozem tam zabrnkat par akordov na gitare ;-)

ano , su tam 4 tony. ale aj dobra skladbu moze byt z 2 tonov.

Kazdopadne dobre veci su jednoduche, o par tonoch a zlozite su vacsinou kraviny (mozno s vynimkou vaznej hudby a jazzu)
Naposledy upravil(a) A.GAUCHE dne 29 čer 2009 16:50, celkem upraveno 3 x.

luphtrack

Příspěvek od luphtrack » 29 čer 2009 16:37

původně jsem chtěl požádat o feedback na šmoulata, ale asi bych se nedočkal.

podle mě ale zase nic neznamená umět zavrzat melodii podle not a tvářit se jako umělec. tohle kastování mi nesedí.
Obrázek
live free or die!

delay

Příspěvek od delay » 29 čer 2009 16:39

jackies:
To je ale TVŮJ věčnej problém, že se nedokážeš na skladbu koukat aniž by jsi ji musel pitvat na kousky a uklidňovat se tím (to je to ego), že to vlastně hudba není, pač to celý přehrává nějaká krabice... Nebudu se tady o tom rozepisovat, dobře víš, co chci vyjádřit. Každýmu je fuk, kdžyž v bookletu budeš vysvětlovat, že jsi to všechno hrál naživo, bez midi... koho to vlastně zajímá? Stejně tak nikoho nezajímá, když nějakej elektrošílenec bude vysvětlovat, že to není VST ale HW. Jde o výsledek a tím je hudba ne? Inteligentní člověk to pousoudí podle toho co slyší a ne podle nálepky nebo bookletu s osvětlujícím textem... Mám pocit, že jsem ti to už jednou psal do "tvého" topicu...

Zkus tu hudbu brát jako celek a s nadhledem.

A.GAUCHE

Příspěvek od A.GAUCHE » 29 čer 2009 16:43

jackies> ale ide vobec o prvu skladbu ku ktorej si mi dal koment takze si to vazim dvojnasobne :-D
Naposledy upravil(a) A.GAUCHE dne 29 čer 2009 17:29, celkem upraveno 1 x.

luphtrack

Příspěvek od luphtrack » 29 čer 2009 16:50

já mám pocit, že jackiesovi nevadí ani tak ta skladba, jako spíš nepřítomnost nějakého zvláštního abstraktního cítění v autorovi. to mi nepřijde jako průser. průser by byl, kdyby si autor nevzal z jackiesova příspěvku to dobré a užitečné (neříkám, že to tam je) a nezkusil dokázat, že hudební cítění má.

když se tady konal hon na mě, tak se mě jackies zastal. možná proto se teď snažím interpretovat jeho slova po svém.
Obrázek
live free or die!

A.GAUCHE

Příspěvek od A.GAUCHE » 29 čer 2009 16:56

luphtrack > nepritomnost abstraktneho co?;-)
rozhodno toto nie je nalepsie co som vymyslel, robim aj ine styly, co by jackiemu mozno smakovalo viac. uz v uvode som pisal ze mi to prisla taka "veselo ujeta" skladba ale snad to je aspon ako tak "tanecne", trosku sa mi to zdalo ako frenchhouse a celkom prijemne
btw. som necakal ze to tu vyvola taky "ohlas" . aj negativna publicita je publicita, takze vlastne uspech :-). lol
Naposledy upravil(a) A.GAUCHE dne 29 čer 2009 19:30, celkem upraveno 3 x.

luphtrack

Příspěvek od luphtrack » 29 čer 2009 17:10

neber mě nijak vážně, spíš čti názory lidí jako je delay. myslím, že on ti teď pomůže víc.
Obrázek
live free or die!

A.GAUCHE

Příspěvek od A.GAUCHE » 29 čer 2009 17:25

luphtrack: jj.dik. to mi je uplne jasne
btw. podla mna to ze to nerobis mesiac neznamena ze to musi byt uplna kravina. a naopak.

jackies

Příspěvek od jackies » 29 čer 2009 20:28

Zajímavé je, co způsobí jeden příspěvek.

Pro připomenutí moje moto pro ty, co mi vkládají svoje slova do mých úst (viz opět některé příspěvky výše)
seru z vysoka na zvuk
seru z vysoka na zvuky
seru z vysoka na takový a makový efekty
seru na to, jestli někdo umí na něco hrát
seru na to jak a čím člověk muziku zaznamená

To jsou věci, které mě zajímají minimálně a nejsou vůbec důležité.

Jde mi o HUDBU a pokud není někomu z hůry dáno těžko něco vysvětlovat, komentovat, pomáhat a vykládat.

Nicméně.
Spokojeně si odškrtávám další duši, která snad bude dávat do toho od teď trochu víc a nebude dělat zbytečně něco, čeho je kolem jako hoven.

A.GAUCHE

Příspěvek od A.GAUCHE » 29 čer 2009 20:37

jackies>
aaa. chapem. takze v podstate si nieco ako "motivator" :-) lol.
heh. ale nie. chapem ta.svoj nazor si dal. a budem o tom uvazovat ale odradit sa nenecham :-)

Ano, takychto veci je vela, ale nejako zacat treba. A na druhu stranu , zasa kto hned vymyslel nieco uplne nove a prevratne? nieco uplne nove nevymyslis, a ak ano, tak vacsinou su to experimentalne kraviny.
Mam rad rozne hudobne styly, ale nemam rad zanrove mixy. Rozhodne nerobim len dance/house/trance ale skusam aj nejake "narocnejsie" styly :-)

Inak vsak v podstate mame vela spolocneho :-D lol. ja tiez seriem na zvuk a na zvuky :-), ziadne kudrlinky , efektiky a pod. :-D

Odpovědět