Agent Provocateur-Reflector

Vaše produkce a názory na ní, české a slovenské elektronické kapely a projekty
Odpovědět
Agent Provocateur

Agent Provocateur-Reflector

Příspěvek od Agent Provocateur » 19 led 2009 15:15

pridávam tiež jednu ingredienciu do tohoto súdku..:-) je to uplne všetko z Juna-G ---az samozrejme na I-cka (effecty verby compresory a pod...)
tak len smelo do mňa ;-)

http://www.agentp.ic.cz/Reflector.ogg

upman
Vybavení

Příspěvek od upman » 19 led 2009 18:47

Teda stahnout to, to byl zazitek. Zvukove mi to prijde desne plochy, utlumeny. Kompozicne u me uplne mimo misu, nejak se v tom ztracim. Podkladovka k nejakemu demu? To mozna jo. Nastroje/vyber celkem fajn.
Mac mini, Logic 9, MOTU Ultralite, PadKontrol, Novation SL37, IK VSTs
http://bandzone.cz/lifelies

Agent Provocateur

Příspěvek od Agent Provocateur » 19 led 2009 20:04

2 Upman: pomaly to stahuje? musim zmenit hosting teda..
Zvukovo ploche? to sa mi nejak nezda..nejak som to moc nekompressoval..alesisy su na mix dost ploceh-coz mi vyhovuje, skor mi ked tak skus povedat v jakych pasmach mas vyhrady...kompozicia--to bude asi hodne subjektivne..
dik za postrehy---akorat by som prijal trochu detailnejsie...:-)

upman
Vybavení

Příspěvek od upman » 20 led 2009 09:24

No proste mi to zni jakoby bez vyrazru - neslape to. Ciste subjektivni, poslouchal jsem na ntb a shit skuchatkach, ale pokud by to byl dobry mix, tak by to melo slapat i tam.

Pokud to jede ale z Juna, tak se mi nezda, ze by sel spatne zdroj, spis si to orizl nejakym efektem. No a nebo sem hluchej.

Kompozice je subjektivni, ale start-rozvijeni tematu, utlum-rozvijeni-vrcholeni-end je dobra cesta, lec tady ji postradam.

Kazdopadne tohle neni typ muziky, ktery normalne posloucham, tj. pockej si radsi na profi nazor nekoho, kdo tomu rozumi poradne.
Mac mini, Logic 9, MOTU Ultralite, PadKontrol, Novation SL37, IK VSTs
http://bandzone.cz/lifelies

Agent Provocateur

Příspěvek od Agent Provocateur » 20 led 2009 13:21

Mno teraz som si nie uplne isty tymi sluchatkami a pod..s mixom a mastrom stale este nie sme uuuplny kamoši ale ploche mi to fakt nepride..neviem no..uvidim ci to tiez este niekto nadhodi..s tou kompozici je to naozaj subjektive mne pride v poraidnku a jakoby podla šablony čo pises...i ked su v nej rezervy urcite priznavam..
dik a maj sa

Agent Provocateur

Příspěvek od Agent Provocateur » 22 led 2009 12:25

Našiel by sa ešte niekto kto by mi k tomu niečo napísal? :-)

luphtrack

Příspěvek od luphtrack » 22 led 2009 13:10

no upřímně řečeno, nic mě na tom nezaujalo. možná to dalo práci, ale slyšet to v tom není.
Obrázek
live free or die!

Jindy2

Příspěvek od Jindy2 » 22 led 2009 13:38

luphtrack: Ty jdi uz nekam...

Agent Provocateur: No ja uz to slysel jak jsi to vydal...ted jsem se k tomu dostal. Jako co mi vadilo prvne, byly prehnany kopaky, ty jsou podle me moc vyhroceny a ostry a take moc rychle, cele je to mozna moc rychle. A vzhledem k tomu, ze tam jsou houby melodie, bych to videl spis na pomalou relaxacni skladbu. V tomhle stavu, kdy to nema zadny tema, zadny melodie, nevim, kam si to mam zaradit. Tanecni to neni, na to je to moc zmateny, uklidnujici taky ne. Ani mi nevadi, ze to ma nedefinovatelny styl, me se to nelibi hlavne zvukove a ze to nema zadny hudebni tema.

Stejne myslim, ze mas talent, pisnu ti kdyztak zase PM, nejak uz musime dat toho spicha (ale ted nemam moc cash a mam hodne prace). Mohli bysme spolupracovat, kdybys chtel, to jsem ti chtel hlavne v te PM napsat. Rad bych ti pomohl s vyvojem.

luphtrack

Příspěvek od luphtrack » 22 led 2009 13:44

ano, právě jsme byli svědky rektálního alpinismu v podání umělce první kategorie... gratuluju!
Obrázek
live free or die!

Jindy2

Příspěvek od Jindy2 » 22 led 2009 13:58

luphtrack: Nevim jak se na tvoje komenty dívá Agent, třeba se mu líběj...ale já ho považuji za kamaráda a když jsem viděl zase tvou duchaplnou reakci, nedalo mi to. Ale proč jsem ti to napsal - sereš mě tu všeobecně a v mých threadech obzvlášť, tvoje jednořádkové "geniální" rozbory jsou o hovně. Když píšeš kritiku, zkus rozebrat co se ti líbí a co nelíbí, být konstruktivní, a když se ti to nelíbí vůbec, nepiš radši nic. Logické.
Že na tebe ještě vůbec reaguju...

PS: Mimochodem, tvoje posměšky vůči mě, jsou zcela zcestné, já se za žádného umělce nepovažuji (už jen vzhledem k tomu, že kdo se sám označí před veřejností za umělce, je idiot), možná jen za výstředního a nenormálního jedince, kterého to, co dělá, baví. Označuj si tenhle fakt posměšně jak jen chceš.

luphtrack

Příspěvek od luphtrack » 22 led 2009 14:19

Povolání: Umělec první kategorie ;)

Tak já nevim, co jsi říkal o těch idiotech?

On píše, že chce k tomu něco napsat. Bohužel neumim ocenit copy/paste, tak jsem napsal, co si myslím. Nemůžu za to, že tě to sere...
Obrázek
live free or die!

Agent Provocateur

Příspěvek od Agent Provocateur » 22 led 2009 15:11

Lupthrack: mne je jasne ze nie kazdemu je tento track určený-som si toho vedomý..copy/paste tam samozrejme je..myslim- ze to ale nie je len u mna--kazdy nastroj-sound je ale tahany rucne z juna..sral som sa s tym docela dolho--je to skot taka atmo rytmicka aphexovska haluz..:-)
schvalne pojdem ale vypocut tvoju tvorbu..

jindy2:melodii tam veru nenajdes..xcel som sa trocha vyblbnut a teraz uz zacat s viacej melodickymi vecami..so zvukom stale zapasim a s tym kopakom to asi bude pravda..dik

toxin

Příspěvek od toxin » 23 led 2009 01:59

Ahoj

No..:) nevím jaký byl záměr ale hlavně to podle mě nefunguje ani v jednom ohledu tím mám nymysli jak melodickou stránku tak energickou.hlavně se mi tam nelíbí ten distrotion kopák (subjektivně) a absence basu která by to rozhýbala ne nadarmo se říká že basa tvrdí muziku :wink:

Agent Provocateur

Příspěvek od Agent Provocateur » 24 led 2009 09:14

Co už-je to asi fakt iba pre úzku skupinu ludi--alebo lenpre mna :-))

Odpovědět