Agent Provocateur-Symptohm

Vaše produkce a názory na ní, české a slovenské elektronické kapely a projekty
Odpovědět
Agent Provocateur

Agent Provocateur-Symptohm

Příspěvek od Agent Provocateur » 19 dub 2009 13:19

Svojsky podaný DnB, unfinished-použité zvuky z ION-a, a VST-Sylenth, DPS Discovery, zvuk, Electri-Q, T-RackS3...
http://www.agentp.ic.cz/Symptohm.ogg

Agent Provocateur

Re: Agent Provocateur-Symptohm

Příspěvek od Agent Provocateur » 24 dub 2009 09:30

ty vole...tu zdochol pes...tak díky no

mONOGRAm

Příspěvek od mONOGRAm » 24 dub 2009 10:44

paci sa mi pevny zvuk, ale urobil by som ho suchsi. a celkovo nema pecka nejaku nosnu myslienku.

Agent Provocateur

Příspěvek od Agent Provocateur » 24 dub 2009 11:01

[quote="mONOGRAm"] díky, je to ešte unfinished, planujem tam vymyslet nejaku melodicku linku..so zvukom som sa rýpal docela dost , ten už necham tak jak je..dík ešte raz..

roocza

Příspěvek od roocza » 26 dub 2009 11:14

myslim ze u tanecni muziky je uplne zbytecny zabyvat se nejakou nosnou myslenkou ;) ... jediny co se da hodnotit je technicky provedeni, na kterym by v tomhle pripade slo jeste urcite zapracovat. Bici by si zaslouzili lepsi samply a dynamiku... tambrurina je tam jak pest na oko, virbl by mozna mohl znit lip kdybys ho prodlouzil, je sice pekne udernej, ale moc kratkej... co se napadu a aranze tyce, tak to ma vsechno skoro konstantni prubeh :) zadny velky zmeny; ma tendence to nudit

Jindy2

Příspěvek od Jindy2 » 28 dub 2009 20:20

Tak Martine, mam pocit, ze jsem uz nejake nastrely tohohle tracku slysel, hlavne ty bici. Ale urcite jsi od te doby hodne pokrocil, ma to lepsi vyvoj nez predtim. Me se to libi. Sice se mi porad kopak zda zbytecne moc neohrabany a tucny na takovou rychlost, i ostatni bici nejsou zrovna podle meho gusta, ale jinak to pekne odsypa. Pravda, nosnou melodii to moc nema, ale ty melodie, co jsi tam udelal, jsou urcite lepsi, nez cokoliv, co jsem od tebe slysel. Myslim, ze jsi se tady v tom celkem prekonal a jestli budes v tomhle zlepsovani pokracovat, bude to fakt fajn hudba. Jen tak dal.

Jen jak tu padla poznamka, ze by to mohlo byt vic suche - ja bych rekl, ze bych ty tvoje veci rad slysel jemnejsi, s kratsimi a sussimi kopaky a vice melodiemi, pak myslim, ze by to bylo dokonale. Ale ty si to delas jak chces. Kazdopadne tenhle kousek se ti podle me povedl.

Agent Provocateur

Příspěvek od Agent Provocateur » 02 kvě 2009 11:05

čau Roocza, dík, mno máš v niečom pravdu, xcelo by to viacej pestrosti-hlavne po prechode, inak tamburina mne zas nevadi, sample su kvalitne ale zase je možné, že som ich zvukovo moc dobre neposteloval..
Jindro díky..so suchšími kopákmi ale na mna nechod :-) resp záleží od tracku--ale do tohoto urco za mna nie..

luphtrack

Příspěvek od luphtrack » 19 črc 2009 15:35

tak jsem si řekl, že si poslechnu nějaký tvůj track, tenhle na mě bafnul jako první.

"zlehka" mi to připomíná Jindyho. nevím, z jaké jste oba (hudební) školy, ale řekl bych, že ze stejné. kolik času ti trvalo tenhle tracky vyladit do této podoby? proč tvoříš tenhle druh hudby? vyjadřuje tvoje pocity? máš celý nápad v hlavě a pak ho realizuješ, nebo naopak?

neber moje otázky prosím jako nějaký útok, jen mě to zajímá.
Obrázek
live free or die!

Agent Provocateur

Příspěvek od Agent Provocateur » 19 črc 2009 16:12

kašli na to....nemá to pre význam...

delay

Příspěvek od delay » 20 črc 2009 12:57

Poslechl jsem, akorát nevim, co napsat... Pěkně to odsejpá. Zvuk je celistvej, ale zároveň takovej šedivej bez zajimavého zvuku. Taky mě tam nic nepřitahuje ani nedrží v pozornosti, čili by to asi fungovalo jako dobrej podmaz k nějakýmu adrenalinovýmu videu...

Agent Provocateur

Příspěvek od Agent Provocateur » 20 črc 2009 13:02

Delay: díky za poslech..toto je staršia vec--taký kvázi pokus o DnB :)--aj som to xcel este prerobit--hlavne po prechode-zmenit basu je moc vzadu a nevyrazna a trosku este viacej vystrelit bicie--ale uz sa k tomu asi nedostanem--jednak mi pada Cubase pri tomto projekte a jednak ma to už ani neláká..

Odpovědět