Amorph - Santana

Vaše produkce a názory na ní, české a slovenské elektronické kapely a projekty
Odpovědět
Amorph
Moderátor

Amorph - Santana

Příspěvek od Amorph » 12 srp 2010 11:26

Tohle je takova mala srandicka. Kdyz jsme s Kermitakem a jeste se dvema kamaradama zkouseli pred casem dat dohromady Amorphine live, tak jsme si na par zkouskach jamovali tenhle kousek. Ted jsem na to zavzpominal a udelal jsem to jako demosong do svyho novyho hudebniho softu na Nintendo:) Cely je to delany jen v nintendu, akorat na masteru je trochu reverbu a limiter.

luphtrack

Re: Amorph - Santana

Příspěvek od luphtrack » 12 srp 2010 11:32

u mě dobrý. a snad jackies přežije další mobilní aplikaci na hudební ***** :)
Obrázek
live free or die!

c9000

Příspěvek od c9000 » 12 srp 2010 19:25

no opravdu to ve mně vzbudilo představu demosongu.
Ty 80s synth sou ale fakt divný, jak nějaký nasamplovaný casio nebo tak nějak mi to zní. Takovej hudební zárodek, ale basa celkem fajn jede.
Cimbál, Harmonium a Vozembouch.

Cyril

Příspěvek od Cyril » 12 srp 2010 19:42

Basa je pekna, ale jinak je to takovy dost slizky, sorry :P :oops: Myslim, ze nejvic to zabijej ty "naivni" bici, znej mi dost amatersky v tom spatnym slova smyslu... (vim, ze v bicich ses profik, takze to ale asi byl zamer) Rozumis, kdyby to bylo treba na gameboyi, tak i kdyz to zni "objektivne" jakoby hrozne, tak je to porad roztomily, je jasny, ze jde o limity toho zarizeni, a to je na tom pekny - z toho ty tady ale tezit nemuzes, tohle zni, jakoze se to snazi o "hifi" zvuk...
Grafický design – http://www.cyrilkriz.cz (velmi rád navrhnu tiskoviny pro kapely, producenty a studia)

Amorph
Moderátor

Příspěvek od Amorph » 13 srp 2010 12:47

hehe, zajimavy, no kazdopadne takovyhle reakce potrebuju, abych s tim neco udelal. Precejen ted nemam uplne odstup. Jinak srovnani s gameboyem je myslim spravny - celej ten programek vcetene nekomprimovanejch samplu ma 15 mega...

Cyril

Příspěvek od Cyril » 13 srp 2010 13:06

Amorph: ja rozumim, ale ja myslel syntakovy zvuky na gameboyi, nebo maximalne 4bitovy samply... ty tvoje zvuky znej "hifi"... samozrejme, ze kdyz se ta pisnicka pusti primo na tom Nintendu, tak to bude mit asi jinou atmosferu a moje hodnoceni by nebylo tak prikry, jako kdyz to slysim takhle z mptrojky.
Grafický design – http://www.cyrilkriz.cz (velmi rád navrhnu tiskoviny pro kapely, producenty a studia)

Odpovědět