Analogrunnerove dobrodruzstva

Vaše produkce a názory na ní, české a slovenské elektronické kapely a projekty
Amorph
Moderátor

Re: Analogrunnerove dobrodruzstva

Příspěvek od Amorph »

Pěkný

hzsrtnn

Příspěvek od hzsrtnn »

diky hosi :)

hzsrtnn

Příspěvek od hzsrtnn »

ahoj,
dnes 22/4/22 je release day mojho noveho albumu. Echo Cube sa vola. Vysiel v labeli Deadred Records a je to digital release a taktiez vinyl. Su tam spoluprace s Lara Abou Hamdan, Possimiste, Bobsan, mastering robil Mr. Gaex, cover Allan Kudrna a promo fotky fotila Kata Sedlak. https://analogrunner.fanlink.to/ec

IvanB

Příspěvek od IvanB »

Ten refrén z Last the Night je mi strašne povedomý z jednej aktuálnej odrhovačky, čo som zvykol často počuť z rádií... nespomeniem si na interpreta a názov skladby, taký mužský vokál na jednoduchom inštrumentálnom podklade.

hzsrtnn

Příspěvek od hzsrtnn »

@ivanb - skladbu zlozil milan andre borronell a s jeho dovolenim som urobil cover - possimiste to naspievala. original je gitara a zopar fxs. zvysok su moje masiny. je to normalne priznane v credits :)

IvanB

Příspěvek od IvanB »

Jasné! Milan André, som si aj myslel, dokonca som to ešte chcel dopísať do príspevku, ale nepodarilo sa mi dohľadať, či ten song je naozaj jeho (som si album otvoril len v Spotify, kde info nie je), tak som si myslel, že to niekto iný, som si to spojil s nejakým interpetom z komerčných rádií, lebo, čo si budeme hovoriť, znie to trochu trendovo, že by to kľudne zapadlo aj vo "fanku" :)

hzsrtnn

Příspěvek od hzsrtnn »

trendy zamer nebol urcite ale vyzera ze to teda funguje :)

IvanB

Příspěvek od IvanB »

Že to znie trendovo - som myslel ten originál od M. Andrého ;)

hzsrtnn

Příspěvek od hzsrtnn »

okrem
jedneho hejtu nikto nic? 8)

IvanB

Příspěvek od IvanB »

pockaj, pockaj… to nebol vobec hejt, to pozor!

btw. si nevyzival na kritiku, je to len oznam, ze si vydal album… ak by som mal album hodnotit, tak to radsej asi nerobim ;)

vasek

Příspěvek od vasek »

Tak je to na fórech. Řeší se kdejaká hovadina, ale jak přijde na skutečnou hudbu, je ticho.
Snažím se dávat nějakou zpětnou vazbu, pokud mám pocit, že k tomu mám co říct. Tohle jde žánrově asi mimo mě, takže jsem se k tomu nevyjadřoval. Nicméně zvuk je velmi příjemnej.

hzsrtnn

Příspěvek od hzsrtnn »

@ivanB - pokojne, ak mas chut. oznam = vysiel som s kozou na trh. ako sa kto s tym skonfrontuje, to uz patri k tomu ofc. necakam potlapkavanie, myslim ze z toho som uz vyrastol.
@vasek - :palec+:

Jirka Štolfa

Příspěvek od Jirka Štolfa »

hzsrtnn píše:
22 dub 2022 12:34
ahoj,
dnes 22/4/22 je release day mojho noveho albumu. Echo Cube sa vola. Vysiel v labeli Deadred Records a je to digital release a taktiez vinyl. Su tam spoluprace s Lara Abou Hamdan, Possimiste, Bobsan, mastering robil Mr. Gaex, cover Allan Kudrna a promo fotky fotila Kata Sedlak. https://analogrunner.fanlink.to/ec
Ahoj, dostal sem se k tomu az ted. Je to vyborne. Zanrove je to presne muj styl. Hezky barevne a odvazne. Klobouk dolu, palce nahoru.

Hravas nekdy verejne? Bud jako DJskym stylem nebo i instrumentalne s masinama.

hzsrtnn

Příspěvek od hzsrtnn »

@Jirka Štolfa - ahoj, super, som nadseny, ze ta Echo Cube oslovil :) vzdy ma tesi, ked niekomu sadne to co robim. Hram verejne najblizsie 2.7. doma v Piestanoch, kde bude release party albumu - vinyl je uz vylisovany - limitovana edicia v troch farbach. Ak by si to mal niekto chut vypocut, paci sa

hzsrtnn

Příspěvek od hzsrtnn »

a este jedna novinka, dnes bola odpremierovana skladba k synced ohnostroju na evente Zlate Stuhy v Piestanoch.

Odpovědět