Aranže ...seznamka, new prj, cooper...

Vaše produkce a názory na ní, české a slovenské elektronické kapely a projekty
vgatvg

Aranže ...seznamka, new prj, cooper...

Příspěvek od vgatvg » 31 říj 2012 12:25

Zřejmě jsem (minimálně aktuálně) levej a neschopnej na aranže, melodii si ale troufám říct, že to má.

www.allthevogue.wz.cz/WCN.mp3 (na konci snad trochu "dance" atmo, jinak mám rád tu "uřvanější" ze zač.)
www.allthevogue.wz.cz/WCNsi.mp3 (naznačena melodie zpěvu)
obojí 2,8 MB, zvukově zatím v rozpracované fázi
http://allthevogue.wz.cz/TIN-308-19.avi // 4:20-19MB -hooodně starý :-))) taky budu předělávat na new zvuky...
WCN+TIN regist. na OSA.cz

Melodie a text se daj dát (a mám) na OSA, ale s aranžema..., takže nechci někoho "vysát, přečurat".
Pokud Y a náhodou něčí krevní skupina, napište "mám a mám zájem se zkusit nějak dohodnout" a zkusíme. :-)
Dokonce by tu ta "seznamka" mohla být nějak "lépe založená a naškatulkovaná" aby se nám všem dobře hledalo, kdybych náhodou nehledal jen já. ;-)
VG
Vlastislav Gassenbauer
http://allthevogue.wz.cz

haralambos

Re: Aranže ...seznamka, new prj, cooper...

Příspěvek od haralambos » 31 říj 2012 13:21

nevim jestli je to jen muj pocit, ale neco takovyho pujde asi jen ztezi zaranzovat... a nejaky "new" zvuky to asi taky moc nevytrhnou - samotna hudba postrada vyvoj, nejakej vtip nebo naznak nepredvidatelnosti. je to takovej kolovratek, ze kteryho by po nejakym "odbornejsim" zasahu sotva neco zbylo. neber to zle, ale myslim ze i pristup ke "skladani" by si mel lehce zmenit

zazz

Příspěvek od zazz » 31 říj 2012 18:08

opravdu nevkusne ...

biscuit

Příspěvek od biscuit » 31 říj 2012 18:33

velmi slabe, nicmene zaregistrovane ;)
btw. mas dobry kolo

vgatvg

Příspěvek od vgatvg » 31 říj 2012 20:50

vuau, to je bombička, nářez a dobrá sprcha !! :-)))
ahá, tak tudy cesta (taky) nevede, ufff, no to je pěkný :-))))
připadám si jak dajdou :-))) byť ona a tedy i já (každý ve svým případě) to tak nevidíme :-)))))
a právě že beru většinový názor za ten správný, tak ho zkusím otočit :-)))
bez finálního výsledku to tady podle ohlasů neokecám na "co by kdy by" a demo nezabralo a dokonce zabralo "naopak" :-)))
...tak třeba někdy někde :-)
vlákno beru za stále aktuální a juknu průběžně, takže kdo chce ať ještě dál přípíše + si dám dokonce odkaz na fb :-)))
dík za hodnocení, aspoň vidím jak to vypa "zvenku" ;-) a ať se daří :-)
VG
Vlastislav Gassenbauer

biscuit

Příspěvek od biscuit » 31 říj 2012 21:49

aspon ze mas smysl pro humor, jestli to neni nejaka predsmrtna krec ;)
ne vazne, asi tvoris podle sveho vkusu a tezko se ti bude prehodnocovat vlastni pociny. i kdyz me by teda zajimal zamer, ambice... ;)

vgatvg

Příspěvek od vgatvg » 31 říj 2012 23:17

místo WCN si dej do demo odkazu LFY a SBM ;-) - je to +- 10 let starý ještě na Kawai K4..., moje AJ a zpěv opět šílené - je to demo, aspoň text jsem následně doopravil :-))))
na co všechno se vymluvit :-)))
* mám nově virTI , to je u mně na měsíce to zmapovat a naučit to trochu používat, ale "dělám" :-))))
* např vokál z K4 je sice kvalita K4, ale 100x lepší než ten co sem doposud objevil a použil ve WCN (K4 už nemám)
* na K4 byl ještě zvuk ODESSSOLO (nebyl standard, ale z nějaký karty) - na ten sem složil WCN ;-)
* prostě nehraju ani průměrně na klávesy a chybí mi to :-)))

škoda, že není u vašich odp. oddělený názor na melodii a aranže, nebo ten co tam je, je asi na obojí :-))) - aranže samo prostě nejsou, tím pádem i zvuk, byť sem vybral ten co by asi +- měl být
např. WCN bass motivek na zač mi přijde dost agresivní a dobrej - rotace zeměkoule ;-), to samý melodie
Muk a Křížek určo dobře zpívali - a Izer je zmáknul oba :-)))) = dát tu první tvář neni prdel a ještě před tim je vymyslet melodii a nejlépe "široké veřejnosti zkousnutelnou" /sice jsou i songs bez, ale to nééé :-) / a další jsou aranže

dělám na tom ...mým tempem :-))))
Vlastislav Gassenbauer

vgatvg

Příspěvek od vgatvg » 31 říj 2012 23:23

ještě :-))) biscuit: když mám (teda aktuálně) 2 synth a 20 "těch mých" songs, tak Ty při 10 synth 100 "těch tvých" songs? :-)
Vlastislav Gassenbauer

biscuit

Příspěvek od biscuit » 31 říj 2012 23:47

kvantita fakt neni neco, co by me tankovalo ;) a to je i to co mi docela vadi u tvejch veci - snaha zalibit se, zabodovat nebo snad dokonce vydelat? prijde mi to divny a nerozumim tomu. pro me je vzdycky cilem vlastni spokojenost, ktera je zavisla od vlastnich meritek kvality - jasne ze jsem furt nespokojenej se vsim. nicmene cejtim u sebe, ze me ambice nezenou do vzduchoprazdna, teda spis myslenkoprazdna.

dano

Příspěvek od dano » 31 říj 2012 23:49

fuu tak takyto vysinuty thread tu este nebol... K hudbe uz bolo povedane asi vsetko, ostatne by som uz nechal na psychologa.

vgatvg

Příspěvek od vgatvg » 01 lis 2012 00:43

právě např Mozart byl rád (údajně), že si jeho "song" píská "nějakej" pekař - ten určitě nebyl blbej, ale taky zřejmě neměl Moziho vlohy
to samý sem (a rád) zaregistroval u "nějakýho" metaláka, tedy pro mně music úplně mimo mísu, ale kterej řek, že nehraje pro sebe, ale pro lidi a to u mně zabodoval ;-)

100 songů Ti přijde moc, ale 10 synths ne? ;-) já to ale napsal, spíš že nevim jak to máš a třeba by se to mohlo u tebe dát (taky) někde nakliknout ;-)

např. carloff falling má určo precizní zvuk a sprďana za melody ale taky

ono se to tu dřív jmenovalo elektrozone, možná sem žánrově mimo fórum :-)))))

s Q sem to založil a vyplnil si profil a s A jste tu vy a ;-)

**snaha zalibit se, zabodovat ** a co jiného ?? ;-)
Vlastislav Gassenbauer

jackies

Příspěvek od jackies » 01 lis 2012 01:15

Běž se projet raději na kole :)

hombrefeo

Příspěvek od hombrefeo » 01 lis 2012 02:23

v noci mam trochu respekt...

Brooklyn / juanita juarez
Profesionál

Příspěvek od Brooklyn / juanita juarez » 01 lis 2012 13:14

kdyz se to abstrahuje do midi/not, tak jsou ty veci jako spousta soucasny hitparadovy produkce. ale slozeni neceho takovyho muze trvat par minut (a zvladne to se soucasnou technologii i 13lety dite) a je to promile usili v porovnani s tim, co zabere produkce, vytvareni zvuku, zvuceni -- tak, aby to znelo svetove. v tomhle ohledu se potom zda malo pravdepodobny, ze bys nasel nejakyho nadseneckyho spolupracovnika, ale nechci to predem odsuzovat, jen zkus treba nejaky inzertni fora. jinak ti to udela samozrejme hodne lidi a dobre, ale bude to stat hodne set dolaru (muzes zkusit treba gearslutz forum).

boro

Příspěvek od boro » 01 lis 2012 19:26

hombrefeo píše:v noci mam trochu respekt...
like :)

Odpovědět