Arwen Thalion

Vaše produkce a názory na ní, české a slovenské elektronické kapely a projekty
dendy
Vybavení

Re: Arwen Thalion

Příspěvek od dendy » 18 bře 2013 18:34

toto presne co hovori demsky realizujem uz nejaky cas a celkom to funguje... sice mam monentalne asi 6 rozrobenych skladieb a nic hotove hehe :-)) ale az ich dokoncim to bude radosti :-)

delay

Příspěvek od delay » 19 bře 2013 07:30

Předem sory za OT :)
S dětma je to zvláštní, mám pocit, že to první mi přineslo hodně energie, celkovou změnu v životě, samozřejmě méně osobního času, ale taky si myslím, že když měl člověk času neomezeně, tak udělal stejně ho*no, protože si řikal, že má dost času. Teď když mám ještě druhý dítě, tak v běžný týden se dostanu 1 - 2x na zkoušku s kapelou a na nějakou další tvorbu zůstává čas tak od 21 - 23.00 h, to už se ale většinou nic moc nechce :)

dano

Příspěvek od dano » 19 bře 2013 09:42

vsetko co suvisi s hudbou a jej tvorbou je k veci, takze ziadne OT :-) s tym casom mas uplnu pravdu - strasne casto sa mi stava, ze ked mam kopec casu, muziku uplne odsuvam ze ved vecer, alebo zajtra a potom nie je z toho nic. a ked viem ze mam hodinu alebo dve a sadnem k tomu, je to podstatne efektivnejsie.

dendy
Vybavení

Příspěvek od dendy » 19 bře 2013 09:57

inak presne z tohoto dovodu som ja presedlal na ipad .. kedykolvek sa nudim.. hoc aj 10 minut .. zoberem do ruky ipad a experimentujem.. je to take ovela rychlejsie nez sadat za kop, startovat DAW, loadovat VST-cka .. take intuitivnejsie, instantna inspiracia :)

dedko
Vybavení

Příspěvek od dedko » 19 bře 2013 10:47

Tak keď Dano hovorí že nie je OT, tak sa pridám...
hudobne iPadujem cestou do a z roboty v autobuse, to je taká cvičná polhodinka, keď tam je náhodou nejaký nápad, tak doma spravím krátky rituál - vodu do rychlovarnej kanvice, nachystať kávu, ísť do "štúdia" všetko pozapínať, vrátiť sa - voda už zovrela, zaliať kávu, zobrať ju so sebou do "štúdia", na terase dať cigárko s kávou, vojsť do "štúdia" a ejhle - všetko je naštartované, v DAW nabehnutá základná šablóna projektu, nástroje nažhavené, môže sa džemovať...
... no alebo si sadnúť medzi svietiace synťáky a pustiť si CD... :)

dano

Příspěvek od dano » 19 bře 2013 14:08

jo v tomto je ten iPad velka vec! zacinam po tom pokukavat, ale este si pockam kym sa to bude dat zohnat za normalnejsiu cenu

Odpovědět