Atmospheric Doom Death metal In Fl Studio 11

Vaše produkce a názory na ní, české a slovenské elektronické kapely a projekty
Odpovědět
noiseartmedia

Atmospheric Doom Death metal In Fl Studio 11

Příspěvek od noiseartmedia » 27 čer 2014 20:58

ahoj.no sice skladam hardstyle ale vyrustal jsem na doom death metalu tak jsem se pokusil neco udelat v fl ku diky moc za komenty
temperance

EMOTIKONE

Re: Atmospheric Doom Death metal In Fl Studio 11

Příspěvek od EMOTIKONE » 27 čer 2014 22:26

?ím si vytvá?iš ty kytary? já, když už je nenahraju, n?kdy sáhnu na shreddage II pro kontakt, tam se to dá ud?lat hodn? v?rn?. Jinak máš doom nastudovaný, melodicky, harmonicky je to ok, ale ta emulace je hold znát, že je syntetická...ale nekritizuji to, myslím,že skute?ná kapela by to dokázala zahrát a pak by to bylo ideální...ale abych nekecal, poslechni, tady mám v?c s tím shreddage

noiseartmedia

Příspěvek od noiseartmedia » 27 čer 2014 23:45

kytary jsem si sehnal sound founty na death metal....jinak ja doom death black poslouchal od 89 roku.proto to mam naposlouchany,od 2001 posloucham tanecni muziku.ale death se mi libi porad.tak kdyz si chci odpocinout od skladani tanecni muziky tak si udelam neco epickyho prave z doomu..miluju violu,,tak ze ji pouzivam porad tady v tom zanru...jinak mam na ty kytary amplitube,,,a klasika mix,,,eq,,,chorus atd..jinak ty emulace da se s tim pohrat....s pitchem se daji delat veci,,,udelam schvalne track kde budu ty emulace mit..pohraju si s tim
temperance

EMOTIKONE

Příspěvek od EMOTIKONE » 28 čer 2014 13:30

jasný, já mám podobné ko?eny, do 95 jsem hraval v kapelach chirurgia, tortura, ambivalency, takže thrash, death, hardcore, a pak jsem za?al d?lat drum and bass. Te? jak ten drumec p?itvrzuje, tak se to všechno za?íná prolínat, ale nejspíš už na to nemám ideální v?k:) Nicmén?, d?lám te? práv? na projektu Meyrink se zp?vákem z Chirurgie. Perli?kou je, že ten ?lov?k je šéfem dn?šní pražské ODS:) ale je to samoz?ejm? extrémní death metal, kde kytary jsou emulovaný p?es distorzovaný virus.

noiseartmedia

Příspěvek od noiseartmedia » 28 čer 2014 17:11

tak to je super..no ja miluju z death bolt thrower,deicide,dismember,benediction...z blacku miluju agathodaimon,cradle of filth,z doom deathu sin of thy beloved,my dying bride,starsi paradise lost,pyogenesis,tiamat atd
temperance

Odpovědět