Autumnist - Some Ground [tomy .45 remix]

Vaše produkce a názory na ní, české a slovenské elektronické kapely a projekty
Agent Provocateur

Re: Autumnist - Some Ground [tomy .45 remix]

Příspěvek od Agent Provocateur » 24 říj 2013 20:03

chemické laboratorium...pre mna by to bola velmo fajn tanečná záležitost ale ten "uřvaný sound" mi tam vadí--chýbajú mi spodky-vyraznejší-hlbší kopák a príde mi to moc v jednej rovine -malo dynamiky..inak zvuky a aranže moc fajn

hombrefeo

Příspěvek od hombrefeo » 24 říj 2013 20:59

tomy45 píše:Ak by som mal robit minimal, to sa radsej odstahujem do Spanielska ako Hombrefreo a valam si gule cez ich siesty :) cize robim MINIMUM = MINIMAL :D :)
ved ty dojdes! :D

hombrefeo

Příspěvek od hombrefeo » 24 říj 2013 21:00

Agent Provocateur píše:chemické laboratorium...pre mna by to bola velmo fajn tanečná záležitost ale ten "uřvaný sound" mi tam vadí--chýbajú mi spodky-vyraznejší-hlbší kopák a príde mi to moc v jednej rovine -malo dynamiky..inak zvuky a aranže moc fajn
pravdu ma naxelnik! :D

longsleeper

Příspěvek od longsleeper » 25 říj 2013 11:31

tomy45 píše:co ja vnimam je, ze prakticky velmi malo producentov (nazvime ich takto) robi stylom ako chemici. A preto, ak zo mna nieco vyleze, co sa podoba chemikom, je to kopirka. Tucty ludi robi "dnesny dance" progressive chalupu a suloz transformerov ale tam, sa uz tak neprihliada na to, ze je to CISTA KOPIRKA. Lebo to pocut z tolkych smerov, ze uz ani sa nevie, kto koho vykradol - okopiroval. Toto je moj nazor, to si myslim :-)
A jo, vlastně máš pravdu. Ono to že si v podstatě solitér tak nějak víc bije do očí..vyčníváš z řady, a člověk se nad tím zamýšlí....a přitom na beatportu v top 10 je to všecho jak CTRL C/V :) Já si jenom nebyl jistej jestli seš si toho vědomej, no máš to dobře srovnaný... respect
Btw. gratulace k jubilejnímu 2000 příspěvku :D

Odpovědět