Beatport contest - deep house

Vaše produkce a názory na ní, české a slovenské elektronické kapely a projekty
Odpovědět
diplo

Beatport contest - deep house

Příspěvek od diplo » 03 čer 2013 16:46

Ahoj pratele tak prichazim s novinkou kterou jsem pred chvili dodelal :) je to deep house remix na track Town Joker od Blondish a Climbers. jedna se o povedenejsi track z me produkce, opravdu jsem si s tim vyhral a jsem s tim docela spokojeny. na vas se obracim s dotazem, jak se vam samozrejme libi, jestli je schopen konkurovat jinym prispevkum do kontestu, a hlavne, jestli zni Profesionalne. :) vsem dekuju za vyjadreni a poslech :)
Tady je original
A zde je muj remake

http://play.beatport.com/contests/blond ... 3c9a87a55f

303

Re: Beatport contest - deep house

Příspěvek od 303 » 03 čer 2013 18:50

Tak todle nemá šanci kamo v tom contestu...ten puvodní trek je fakt celkem nuda a ty si z toho udělal tak trojnasobnou nudu (neni tam snad jedinej napad)...sory. Nijak nevim jakej prvek z toho by me mel něčim bavit?..možna dusot kopaku ne ? Slovu profi bych se vyhnul poradným obloukem .

Ale nadruhou stranu některejm posluchačum takovýdle hudby stačí fakt malo ....tak uvidiš no

biscuit

Příspěvek od biscuit » 03 čer 2013 18:59

ahoj, je to myslim prilis poddekozni i na opravdu temnej deep. taky je to skoro bez obsahu i na minimalistickej deep. chybi tam jeste nejaky vrstvy. myslim, ze nikdy neni dobry, kdyz nedas posluchaci nebo tanecnikovi na vyber, na cem si ma ujizdet. a ty mu rozhodne na vyber nedavas.. na muj vkus i dost stoptimu a navic se v nich skoro nic nedeje. virbl/clap je tenounkej jak hlasek lesni vily..

sorry, vzal jsem to opravdu tou nejprisnejsi optikou, kdyz s tim mas ambice... neni to neposlouchatelny, nebo pruser, je z toho slyset, ze uz neco umis, par horsich labelu by to mozna i vydalo, ale uprimne, je to zatim jen odvarek ;)

drzim palce do budoucna ;)

diplo

Příspěvek od diplo » 04 čer 2013 21:38

Velice dekuji za kritticke pripominky. Presne tohle jsem potreboval k nakopnuti. Jsem rad ze jste se do me takhle obuli (neni mysleno ironicky). Btw biscuit, co si mam predstavit pod pojmem stoptime. A kdyby jsi ten track delal ty, tak jake vrstvy bys tam doplnil?

biscuit

Příspěvek od biscuit » 04 čer 2013 22:50

stoptime je obecne misto bez beatu. od doby, co jsem si jako tanecnik "uzil" (kdysi davno) set paula oakenfolda, kazdou chvili, kdy seberu lidem na parketu beat z pod nohy, trikrat zvazuju (on mel v kazdym tracku minimalne minutovou stopku - na zabiti - dve minuty s beatem, minuta, nekdy i dyl, bez beatu).

urcite bych pouzil z puvodniho tracku treba ty hlasy, zablbnul si s efektovani treba nejakyho perkusivniho zvuku, treba mu i sebral udernej charakter.. mam rad echa, tak treba tak.. nebo pro GP jsou typicky takovy ty silny verby, nekdy i dost chemicky (automatizovany, na kratkou dobu namocenej treba vokal, nebo jinej zvuk)..

diplo

Příspěvek od diplo » 05 čer 2013 07:18

ajo jasny.

noo pravě jsem tam ty hlasy vubec nechtel davat protoze to zni hrozne a ve svym tracku jsem to nechtel mit. vystacil jsem si s tim "zasekanym" deep temnym hlasem kterej sem jednou za cca 1/8 nebo 1/16 zdelayoval. jinak jsem tam prave dal (podle me) dost tech percusivu etc. nechtel jsem tam toho davat vic aby to nebylo precpany. ale asi mam na to blbej odhad zatim, kazdopadne diky za tip :)

fegyo

Příspěvek od fegyo » 07 čer 2013 10:26

ja som sa odjakziva cudoval, ze producenti s minutovymi stoptimami su niekedy tak oblubeni na party.

diplo, tvoj track mi nehra asi bude chyba u mojho porvidera, furt daco cachruje s dns, skusim poobede

EDIT: tak mi to uz zbehlo. zhodnotim to jednou vetou. beat uz mas spraveny a teraz z toho sprav aj song :) ... amatersky to urcite neznie, len nejako nedokoncene
ART - umelecka stranka ako melodie, harmonie, rytmus, farba nastrojov , pocity. je to len cisto subjektivna zalezitost
TECH - objektivnejsia zalezitost suvisiaca so zvukom ako jeho celkova vyvazenost, jasnost jednotlivych nastrojov, ich mixovanie a pod.

Odpovědět