bodyia - high peaks

Vaše produkce a názory na ní, české a slovenské elektronické kapely a projekty
Pytkin
Moderátor

Příspěvek od Pytkin » 12 úno 2009 10:25

no .. ja tu malo pocuvam nove tracky ale toto som si vypocul .. je to celkom fajn , ale musim povedat , ze suhlasim s kexikom .. spev by to posunul urcite dalej .. a niektore tie lofi zvuky sa mi nepacia ..

luphtrack

Příspěvek od luphtrack » 12 úno 2009 13:01

výborný podmaz k tetrisu nebo sokobanovi. až budu chtít kompletně zešílet, dám si tohle jako loop
Obrázek
live free or die!

bodyia

Příspěvek od bodyia » 12 úno 2009 15:16

Díky za podněty!

ad diginástroje: No, jak bych to jenom řekl... taky si nevezmeš na sebe triko z kenvela, když vedle toho visej dvě armani... takovej k tomu mám vztah (přičemž ale FM, iPD nebo VAST mezi crap nepočítám)
ad rytmus: Naprosto souhlasím a stydím se, že si toho někdo všimnul;) Původně jsem měl v plánu ještě drum track upravit, ale nakonec zvítězila v danou chvíli lenost a touha mít to už hotový.
ad nové zvuky/směry: Pod pojem nový zvuk si vybavím nějaké VA bzučení a to používat nechci, ovšem alternativní aranžérské a kompoziční směry, to je jiná. Ovšem stejně nevím, jak si to přesně přebrat.
ad zpěv: Souhlas, většinu tracků mám i nějak otextovaných, čekají jen na chvíli, až mi padne do náručí zpěvák z hlasem, který mi bude imponovat. Pokusím se tomu trochu pomoct.

Odpovědět