BoosterBaby - Kaoss Pad

Vaše produkce a názory na ní, české a slovenské elektronické kapely a projekty
Odpovědět
Adam

BoosterBaby - Kaoss Pad

Příspěvek od Adam » 05 říj 2012 11:49

biscuit

Re: BoosterBaby - Kaoss Pad

Příspěvek od biscuit » 05 říj 2012 12:34

ahoj, neber to nejak ofenzivne, ale nejak mi unika, proc ma v posledni dobe tolik lidi potrebu prezentovat kazdy uprdnuti a jeste k tomu dokonce udelat i klip :shock:

Adam

Příspěvek od Adam » 05 říj 2012 12:48

No dostal sem se před třema tejdnama k AfterEf., tak si hraju : ) kdo si hraje nezlobí a navíc sem myslel, že sem muže dát
kdokoli-cokoli : ) i na youT - že ty místa k tomu prostě sloužej - nemám web atd. jinak s tim samplerem sem si dal docela práci,
ty zvuky jdou komplet z těch padu : ) nemužu za to , že je to pro tebe uprdnutí : )

Mě došla od včera spousta kladnejch ohlasu, tohle je první do leva : ) nemužu za to, že ti to vadí : )

biscuit

Příspěvek od biscuit » 05 říj 2012 13:02

jak jsem napsal, neber to ofenzivne. nevadi mi to v zadnym pripade. jen tomu nerozumim.. zni to proste jak kdyz si vezmu novou masinku a jen tak nezavazne si s ni hraju. no a ja si nedovedu predstavit, ze bych to take(nul) a prezentoval, pripadne i s videem. resp. chapu, ze si udelas i video pokus, ale jakoze oficialne mi to prijde takovy nepochopitelny.. rozumel bych tomu jedine, kdybys to myslel s tim hudebnim kusem opravdu seriozne, ale to bych pak nerozumel tvemu vkusu a meritkum ;) snad mi trochu rozumis jak to myslim.

Adam

Příspěvek od Adam » 05 říj 2012 13:20

No jasně , že ti rozumim : ) : ) : ) ale za svuj nepochopitelně pokřivenej vkus nemužu - baví mě to
a navíc je to hraný živě bez editace - nemám zvukovku ani žádnej program, pouze hardware. Choděj další pozitivní ohlasy : ) jupí

Jo a neni to žádnej oficial ... ten projekt sejmenuje jinak - tohle sou jenom takový sranda comix přezdívky.
Naposledy upravil(a) Adam dne 05 říj 2012 22:39, celkem upraveno 1 x.

jackies

Příspěvek od jackies » 05 říj 2012 16:52

Hlavní je, že máš radost a že mají radost i podobní.

ReaktoplazmAR

Příspěvek od ReaktoplazmAR » 05 říj 2012 19:40

škoda že to neni viac rozpracované.. prvých 30-40 sec. ma to celkom strhlo, až som prekvapený.. potom už by to rozhodne chcelo zmenu, jak hudba tak klip..
biscuit to celkom vystihol s tým skúšaním mašinky.. ale inak je to tak nejak moja krvná skupina a raz som to dal celé takže palec davam hore.. :)

Odpovědět