bossa nova, paso doble ?!

Vaše produkce a názory na ní, české a slovenské elektronické kapely a projekty
nuendo
Vybavení

bossa nova, paso doble ?!

Příspěvek od nuendo » 14 čer 2012 00:51

kamoska ma tanecnu skolu a poprosila ma ze ci bych jej nespravil nejaku "originalnu" bossanovu...
nic lepsie ma nenapadlo.... a este by chcela nejake pasodoble, to ani netusim co to je ... :oops:
Naposledy upravil(a) nuendo dne 14 čer 2012 09:44, celkem upraveno 1 x.

jackies

Re: bossa nova

Příspěvek od jackies » 14 čer 2012 01:29

o bože :wink:

matucha

Příspěvek od matucha » 14 čer 2012 02:05

au!

Dreamgate

Příspěvek od Dreamgate » 14 čer 2012 08:40

Asi budu jediný, ale mě se to líbí. Po těch šílených X verzí co jsem kdy slyšel je tahle příjmně oddechová. Pasáže bez vokálu znějí uměle, ale s tím vokálem je to fajn. Úplně to vidím třeba ve StarDance, nebo podobných tanečních souteží.

Pytkin
Moderátor

Re: bossa nova, paso doble ?!

Příspěvek od Pytkin » 14 čer 2012 10:07

jo jasne .. v lokalnej televizii v hornej dolnej ..

nuendo
Vybavení

Příspěvek od nuendo » 14 čer 2012 10:13

je to len koncep v podstate pokus ... ma to byt 1 - 1:30 max je to zatial strojovo umele - bicie budem robit na novo aj gitara(nylon) na zivo s brassmi tiez nie som spokojny.
dajte typ na latino brass sample chcelo by to nieco expresivnejsie no mam len tieto alebo symfonicke

este musim poriesit to pasodoble pozeral som na Youtube co to vlastne je... no neviem jak to uchopim
mam volnu ruku, jedine zadanie je BPM 120 -122

kde sa daju zohnat (stiahnut) nejake multitrack projekty? nieco som nasiel tu:http://www.cambridge-mt.com/ms-mtk.htm

Pytkin:
nepojde to do telky :-) max. tak nejake predtancenie na plese.... do toho bych sa ja nepustil... je to len hobby,
profi robotu nechavam pre Vas profikov

a este nieco... neviem jak Vy ale ja, ked sem zavesim nejaky track tak to robim (hlavne) preto aby som si potom precital nejaku kritiku, najradsej konstruktivnu...nepotrebujem sucitnu pochvalu a blbe poznamky mi nevadia :-)
Naposledy upravil(a) nuendo dne 14 čer 2012 11:16, celkem upraveno 1 x.

tony9

Příspěvek od tony9 » 14 čer 2012 11:12

Tak já jsem latinu nikdy nedělal ani nejsem profik, ale myslím že v latině jde dost o bubny a perkuse a vůbec rytmus. Tohle mně připadá trochu, jako z nějakého keyboardu. Jinak, ale nápad hezký to jo. Jen bych tomu neříkal bossanova.

nuendo
Vybavení

Příspěvek od nuendo » 14 čer 2012 11:19

suhlasim, netvrdim ze je to hotove ....
co by si tam zmenil ?

tony9

Příspěvek od tony9 » 14 čer 2012 12:11

V první řadě bych si poslechl někde na netu jak má bossanova znít , pak bych pohledal na wiki něco teorie a tím bych se řídil.

biscuit

Příspěvek od biscuit » 14 čer 2012 14:56

tak to je opravdu final countdown! tenhle typ hudby povazuju za nejvetsi odvar trapnosti, sorry :-(

dedko
Vybavení

Příspěvek od dedko » 14 čer 2012 15:45

bez nejakého rýpania - latino nejde nastrihať z loopov alebo "namixovať", to sa dá len zahrať. To je ako keby si chcel namixovať cigánsku kapelu, to nejde... podstatné sú živé perkusie, predrazená basa a pod....

biscuit

Příspěvek od biscuit » 14 čer 2012 16:35

dedko, to neni uplne pravda.. resp. tradicni, rekl bych drevni latino ano, ale hudba je ziva vec a neustalym vyvojem se spousta tradicnich veci meni a mel by se menit i pohled na ne. ale podle me, rozdily mezi elektronickym nastrojem a tim tradicnejsim resi jen blazen, kterej hudbe nerozumi. dulezitej je pocit!

jackies

Příspěvek od jackies » 14 čer 2012 17:48

nuendo :
Bude se na to tancovat a budou to poslouchat bezbraní lidé.
Podle mého názoru bych v tvém případě žádné experimenty s "originální" bossanovou nedělal a raději to zatím odřekl než zjistíš co a jak.
Myslím to v dobrém.
O vkusu smontovat nesmontovatelné ( jak jsi se výše pokusil ) teď ještě nemluvím.

Věřím, že jsou tuny výborných, moderních, neotřelých, profesionálně nahraných skladeb, které kamarádka ani nezná a stačí jen trochu pohledat a poposlouchat nějakou latinu :
http://www.sky.fm/play/bossanova

MDudas

Příspěvek od MDudas » 14 čer 2012 21:10

nuendo píše: a este by chcela nejake pasodoble, to ani netusim co to je ... :oops:
Nooo..... Pasodoble je v podstate to iste, len das do pozadia bicie a perkusie z pasodoble....

Final Paso Count Doble Down - Jíííííháááááá !!!!
YOU MADE MY DAY, NUENDO !!!!!!

:P :P :P :mrgreen: :mrgreen: :P :mrgreen: :mrgreen: :P :P :P :mrgreen: :P :P :P :mrgreen: :P
:P :mrgreen: :P :mrgreen: :P :mrgreen: :P :mrgreen: :P :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :P :mrgreen: :P :mrgreen: :P
:P :P :P :mrgreen: :P :P :P :mrgreen: :P :P :P :mrgreen: :P :mrgreen: :P :mrgreen: :P
:P :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :P :mrgreen: :P :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :P :mrgreen: :P :mrgreen: :P :mrgreen: :mrgreen:
:P :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :P :mrgreen: :P :mrgreen: :P :P :P :mrgreen: :P :P :P :mrgreen: :P

nuendo
Vybavení

Příspěvek od nuendo » 15 čer 2012 04:30

nuendo :
Bude se na to tancovat a budou to poslouchat bezbraní lidé.
jackies so mna spravil teroristu :-)

dalo by sa to este hodne pitvat... zanrova cistota a originalita, styl a vkus atd...
no asi mas pravdu, vyprdnem sa na to... jednak ste mi to dost znechutili a uz mi to nepripada az tak originalne ale hlavny dovod je ucta k spevakovy kapelky EUROPE - Joey Tempestovy osobne by sa mi asi moc nepacilo keby nekdo bez mojho suhlasu namontoval moj spev do nejakej (napr. hip-hop-ovej) skladby

Odpovědět