C9000 - In my Heart feat. Megaga

Vaše produkce a názory na ní, české a slovenské elektronické kapely a projekty
Odpovědět
c9000

C9000 - In my Heart feat. Megaga

Příspěvek od c9000 » 30 črc 2011 22:11

Zdar,
jedna věc co hnila v šuplíku tak dlouho až (asi po roce) vybublala na povrch.
Vyšlo to ted na kompilaci od kluků z Late Harvest.
Osobně s tím nejsem nijak extra spokojenej, ale je to zas něco trochu jinýho. Pár lidí mě natlačilo k tomu to dodělat jinak by to asi světlo světa nespatřilo.
Takže dík za reakce a neusněte u toho. :)
Cimbál, Harmonium a Vozembouch.

delay

Re: C9000 - In my Heart feat. Megaga

Příspěvek od delay » 01 srp 2011 06:44

Ahoj, ten koncept je moc dobrej, připomíná mi to opět Douga Wimbishe, akorát bez jeho basy...
Včem je problém?
Moc mi tam chybí nějakej lead nástroj a včem tě teď nebudu šetřit vůbec - ten krásnej bell zvuk má nepěknej time strech vocas a ta kytara úplně příšernej, přijde mi, že za tu dobu, co to děláš bys už měl mít vychytaný různý algoritmy (fakt jsou velký rozdíly), aby to nebylo tak krabatý. Mě osobně to dost vadí (někomu možná ne) a dost mě to ruší, když je to takhle na delším úseku. Pokud je to šuplíkovka a tys nechtěl mít moc práce a takhle to odfláknul, tak bych to radši zamknul zpátky.
Jinak mi to sedí a baví, ale technicky je to na tebe málo :)

kyvaa

Příspěvek od kyvaa » 01 srp 2011 08:41

Mně se právě zase ta zprasená kytara moc líbí a i k technickýmu zpracování bych neměl výhrady, právě že tohle mně baví víc jiný céčkovy věci.

dano

Příspěvek od dano » 01 srp 2011 08:55

pekne to spini! mnam

c9000

Příspěvek od c9000 » 01 srp 2011 09:42

To Delay : člověče víš ,že mě to napadlo , to že to srovnám. Zkusil jsem to ale pak se mi to nějak nelíbilo, tak jsem to zase zdestruktovatěl. Ta kytara jak je, mi strašně připomněla starý gorillaz, tak jsem jí tam nechal, stejně tak ty vibes, když jsem to srovnal, tak to hrálo divně. Takže to není, že bych zapoměl.

Jinak pánum děkuju za koment. Hodně jsem se snažil o takovej gumovej dirty sound, tak se to myslím povedlo. :|

delay

Příspěvek od delay » 01 srp 2011 10:07

c9000 píše:To Delay : člověče víš ,že mě to napadlo , to že to srovnám. Zkusil jsem to ale pak se mi to nějak nelíbilo, tak jsem to zase zdestruktovatěl. Ta kytara jak je, mi strašně připomněla starý gorillaz, tak jsem jí tam nechal, stejně tak ty vibes, když jsem to srovnal, tak to hrálo divně. Takže to není, že bych zapoměl.
No, mě na tohle vcelku vyhovuje Cubase, má totiž několik algoritmu jednak primo v Time Stretch modulu (MPEX, realtime), anebo proste v Sample Editoru - na bicí proste funguje drums, ale na kytaru hlavne plucked nebo pripadne solo algoritmus. Je jasny, ze se nejaky destrukci u samplovani nevyhnes, ale prijde mi skoda to neudelat poradne kdyz to zabere minutu navic, vim ze v Acidu treba nemas na vyber (nevim), ale urcite je i nejakej externi SW.
Samozrejme zalezi jak moc to chces maskovat, me to proste taha za usi a fakt to nemam rad (jen nekdy to je jako efekt dobry), jinej si toho ani nevsimne. Hlavne bych ale rek, ze to tak trochu deklasuje tu tvoji tvorbu, a zaroven ale i charakterizuje. Kdyby ses toho ocasu dokazal zbavit a vic se jeste soustredil na obsah, tak bys byl zase o level výš... Myslím že dobrá cesta byly ty živý pokusy :wink:

Brenda Walsh

Příspěvek od Brenda Walsh » 01 srp 2011 13:44

ten, špinavej, šťavnatej zvuk mě hodně baví.

c9000

Příspěvek od c9000 » 01 srp 2011 14:43

no nevim lukáši, schválně si to dneska poslechnu a zkusím se od toho odpoutat, jak to na mě bude působit, původní nápad byl udělat tu kytaru s tremolem ale v konceptu ostatních zvuku, který vybublávaj napovrch nebo rytmizujou to strašně hrálo dost zataženě. Jinak Time stretch je věc s kterou mám v Acidu občas problém, musim pak reeditovat v Abletonu, ale je to takovej pankáčskej postup, můžeš to slyšet i v dalších věcech ode mne, asi víš moc dobře kde. :wink:

Brenda: no snažil jsem se o tenhle efekt :) . Bicí mají asi 20 stop, s těma byla piplačka, a pak zcelit to všechno do sebe.

tomy45

Příspěvek od tomy45 » 01 srp 2011 16:14

Je to velmo dobre, toho co postrehol delay som si ani nevsimol :) a ked som sa zapocuval, tak mi to ani nevadilo. Hra to super.

atom

Příspěvek od atom » 08 srp 2011 01:29

Pekna skladba ale dost mi pride nedotiahnuta,je to take ploche nejak,taka zmiesanina.Ale ma to potencial,ja by som trochu vyjasnil tie basy a aj ta gitara je tak divne distortovana,urcite by si to vedel aj lepsie plus uplne tam nesadne ta jej melodia do rytmu,ale namet je ok.
"BOLD,HUMOROUS AND VISUALLY STRIKING."

http://www.myspace.com/atomsoffury

Odpovědět